Сигари машинної скрутки

Більшість виробників сигар, в основному американські, довгий час хотіли втілити в життя ідею механізації виробництва сигар. У 1883 році був створений перший автоматизований апарат. Ця машина не користувалася особливою популярністю, так як була досить важкою в обслуговуванні і вимагала ретельного догляду. У 1915 році з'явилися новіші і досконаліші пристрої, які в день могли виготовляти до 3500 сигар, і для їх обслуговування було потрібно всього 3 людини.


У першій половині XX століття попит на сигари був настільки великий, що сигари ручної скрутки просто не могли наситити ринок. В цих умовах сигари машинної скрутки виявилися дуже до речі.


На сьогоднішній день, на ринку існує для виду сигар машинної скрутки:

  1. Machine-made. Сигари, які повністю зроблені скруточной машиною. Машина «ковтає» різні типи листя, ріже їх, змішує в заданій пропорції, пресує і обертає в сполучний лист.
  2. Machine bunched / hand rolled. Машина скручує лише лялечку з начинки і сполучного листа, а над покривним листом працює торседором. Така технологія застосовується для створення дорогих машинних сигар, так як груба машина може порвати тонкий покривний лист.


Як правило, сигари машинної скрутки мають гірші смакові якості, але якщо раптом вибір став між ними і дешевими ручними сигарами, машинні будуть фаворитами. Це тому, що дешеві сигари ручної скрутки мають великий відсоток браку, а не якісна сировина робить її смак не на багато краще «машинок».

Сигари машинної скрутки мають постійне якість, оскільки щільність набивки регулюється машиною з великою точністю, та й скручувати нарізаний лист набагато простіше.

27 травня 2021