Сигарили candlelight

Сигарили Сandlelight належать всесвітньо відомої і так полюбившої всім компанії "Von Eicken". Вони набули популярності практично в усій Європі, а також за її межами. Все це обумовлюється тим, що компанія накопичила величезний досвід, який обчислюється кількома століттями. Протягом двохсот років компанією, безсумнівно, керувало кілька поколінь, але якість від цього тільки зростала.

Словом, сигарили candlelight є гордістю "Von Eicken" і б'ють всі рекорди з продажу.

Чим викликана така реакція споживчого складу?

Відповідь криється в технології виробництва сировини. Крім того, ця фірма, в процесі створення сигарил, зовсім не застосовує будь-яких ароматичних добавок, підсилювачів смакових якостей. Саме тому кожен вправний курець може насолодитися принадами дикої природи і відчути незвичайну турботу виробника.

Якщо курцеві необхідно насолодитися ароматними якостями тютюну, ця проблема буде вирішена. Для цього достатньо лише правильно вибрати тютюнову продукцію. Так, наприклад, Ви можете насолодитися незвичайним смаком сигарили Candlelight Senoritas FP Coffee, а також Havana, Cherry. Загалом, компанія подбала про різноманітність своєї продукції і готова подарувати Вам насолоду в повній мірі.

Для виробництва candlelight використовують тютюни тільки високої якості!

Він, до речі, вирощується не тільки в Бразилії чи Домінікані, але також і в Суматрі, Вірджинії та деяких інших сонячних районах. Але, покривний (зовнішній) лист використовується тільки бразильський тютюн.

Також необхідно відзначити і те, що німецький виробник не залишив без уваги і зовнішній вигляд упаковок. Вони мають різні дизайнерські рішення, форму і розміри. Словом, коли береш їх до рук, прокидається почуття гідності, потужності і гордості.

26 травня 2021