Шкода від куріння органічних сумішей через бонг

Загальна думка

Отже всупереч розповсюдженій думці серед курців канабісу через бонг та інші методи куріння, дим який є продуктом горіння органічних суцвіть є потенційною небезпекою для здоров'я самих курців та оточуючих згідно багатьох досліджень. Але незважаючи на розповсюджену інформацію щодо шкідливих факторів куріння канабісу все ж таки залишаються багато прихильників які полюбляють куріння через бонг, так як такий метод дозволяє фільтрувати та очищати дим роблячи його більш приємним та прохолодним у вживанні, замовити бонг в Україні та дослідити самотужки усі переваги скляного або силіконового девайсу та обрати собі оригінальний зовнішній вигляд маєте можливість у спеціалізованому магазині.

Дослідження

У світі давно задаються питанням щодо куріння канабісу, а отже за статистикою найрозповсюдженішим методом куріння виявився бонг, на другому місці посідає куріння через самокрутки які ще називаються джоінти або бланти – залежно від способу скрутки, на третьому місці вже посідають інші методи будь-то трубки або випаровувачі.

Наприклад дослідження від Каліфорнійського університету показують що куріння канабісу в домашніх умовах через бонг значно підвищило рівень дрібних твердих часток у крові які є забруднюючими речовинами в організмі що призводить до негативних наслідків, в тому числі раку, проблем із диханням, серцевими хворобами та інше. Після куріння рівень шкідливих речовин в організмі до 20 разів значно перевищує ніж до цього, стрибок відбувається вже у перші 30 хв після дії

Концентрація часток поволі зменшувалася впродовж 12 годин після куріння та все ще залишалася вищою за зрівнянням як після куріння сигарет або кальяну у будівлі. Тож дослідження показує та доводить що дим від канабісу небезпечний не тільки для курця а і для оточуючих людей які можуть знаходитися неподалік від курця.

Пасивне куріння

Десятиліттями науковці займаються моніторингом та дослідженням впливу пасивного куріння на оточуючих та виявляють значний ризик до респіраторних та серцево-судинних хвороб у людей які перебувають систематично поряд і мимоволі вдихають продукти горіння органічних суцвіть та стають несанкціонованими жертвами шкідливих речовин. Багато країн вже відмовилися від куріння тютюну і не тільки у приміщеннях для того аби вирішити цю проблему.

Токсичні хімічні речовини які містяться у канабісі і сигаретах викликають в організмі людини негативні наслідки а при систематичному тривалому впливу навіть до летальних випадків із часом.

7 лютого 2023