Скриньки для заводу годин - стильно і зручно

Складно відшукати чоловіка, який би не любив наручні годинники. Хтось віддає перевагу спортивному стилю, хтось любить стриманість і класику. Для деяких чоловіків годинник - всього лише аксесуар, а для витончених модників - незамінна частина гардеробу. Величезна колекція годинників може красуватися на полиці, і лише деколи вони будуть удостоєні честі прогулятися на зап'ясті господаря. І як же бути годинниками з автопідзаводом, механізм яких зіпсується при рідкісному носінню?

Як працюють шкатулки для заводу годин?

Спеціально для наручних годинників з автопідзаводом були придумані шкатулки, які здатні створити коливання для забезпечення безперервної роботи механізму. Коли Ви віддаєте перевагу час від часу міняти моделі годин або не носити їх зовсім, то Ви гідно оцінити шкатулку для автопідзавода годинників. При тривалому лежанні годин без шкарпетки змащувальні масла в механізмах тверднуть, що призводить до зносу механізму годинника і значного зниження їх точності. Шкатулка для годинника - не тільки корисний, але і оригінальний подарунок. Вона поєднує в собі кілька функцій, крім основної - забезпечення безперервного ходу годинника, в ній можна зберігати дрібні вироби.

Це винахід практичний, вишуканий і функціональний!

dlya-4asov1Оригінальний подарунок у вигляді скриньки для годинника додасть в інтер'єр вишуканості і стилю. Завдяки багатій колірній гамі і різноманітності текстур Ви зможете підібрати саме ту скриньку, яка Вам доведеться до душі. Скриньки з натурального дерева, скляні шкатулки холодних тонів, вироби з американським прапором або виконані в спортивному стилі - будь-яка шкатулка знайде свого господаря.

Виріб для підзаводки годин працює безшумно як від батарейок, так і від мережі!

Скриньки оснащені спеціалізованою системою регулювання, яка дозволяє запрограмувати потрібну кількість обертів на день. Для великої колекції годинників розроблені шкатулки, які послужать тимчасовим притулком відразу для декількох моделей одночасно. І не варто переживати, якщо у Вас колекція з різних моделей годинників, скриньки дозволять зберегти механізми різних моделей в робочому стані. Шкатулка - незмінний супутник годин з автопідзаводом.

02 червня 2021