Що таке USB-запальничка


USB-запальничка - це будь-який тип запальнички, що працює від акумулятора з можливістю заряджання, достатньо просто натиснути кнопку активації вашого пристрою, і він запалюється, утворюючи дугу плазми. Акумулятор зі свого боку можна замінити, коли він зношується, а також є можливість чистити котушку, щоб завжди отримувати оптимальну плазмову дугу під час кожного використання пристрою.

USB-запальнички не мають полум'я, відповідно не бояться вітру, легкі у використанні - це новий тип запальничок, які використовують акумулятор для живлення. За допомогою USB-порту виконується зарядка акумулятора.

Як створюється електрична дуга?

Електрична дуга створюється одним натисканням кнопки через процес нагрівання іонів. Цей механізм складається з двох електродів - катода й анода, які розділені невеликим зазором. Електроди під'єднані до джерела високовольтного живлення. Коли напруга увімкнена, електричний струм протікає через електроди і створює плазмову дугу між ними.

Переваги використання USB-запальничок

Однією з головних переваг використання електричної запальнички є простота конструкції, тому вона ніколи не потребуватиме обслуговування, на відміну від традиційних запальничок, замовити USB-запальничку в Україні можна в спеціальних магазинах аксесуарів для куріння.

Безпека USB-запальнички

Традиційні запальнички можуть бути небезпечними, оскільки вони потребують палива і нагріваються за рахунок полум'я достатньо, щоб спалахнути. Однак USB-запальнички не потребують пального і не створюють вогню - вони просто продукують плазмову дугу, що контактує лише з діодами, які призначені для довгого використання без негативних наслідків.

Єдиний потенційний ризик полягає в неправильному використанні: якщо ви забудете їх вимкнути перед тим, як покласти в кишеню або сумку, і вони залишаться увімкненими, можливий ризик випадкової - але навіть для цих випадків передбачена вбудована система безпеки, що вимикає девайс через певний час.

20 листопада 2023