Що таке глина для волосся та як нею користуватися

Сьогодні поговоримо про такий засіб для догляду за волоссям як глина. Оскільки ті хто не користується укладанням волосся на голові мали чути про такий засіб хоча б один раз, але врешті решт гадки не мають що це, а деякі взагалі не знають про існування глини для волосся. Хочемо відкрити завісу такого таємничого засобу та розповісти вам що це таке і як ним користуватися.

Незалежно від того яку зачіску ви хочете зробити, природну або нечупарний повсякденний образ – глина для волосся для цього вам просто необхідна. Створення стилю можливо після ретельної підготовки а його реалізація можлива якщо дотримуватися декількох простих правил про які ми також поговоримо.

Глина

Простими совами, глина для волосся – це своєрідне піддатливий засіб для укладання волосся. В якості основного інгредієнту містить два глиняних мінерали як бентоніт та каолін. Відомий своїм матовим покриттям і стилями, що мають природний вигляд, які він може створити. Глина для волосся не тільки забезпечує фіксацію від середньої до сильної, а й може додати об'єму, допомогти відновити ушкодження і навіть запобігти сухості шкіри голови.

Прості правила

Починайте з чистого листа. Як би не хотілося одразу приступити до процесу нанесення глини та подальшої укладки, спочатку вимийте та висушіть рушником ваше волосся. Бруд та жир навіть у невеликих кількостях будуть заважати вашій глині.

Попередній стиль. Зазначимо, що матова глина призначена для укладки та придання форми волоссю, але в ті випадки коли маєте намір зробити зачіску яка йде всупереч із природним ростом, тоді є доцільним зробити невелику сушку феном. Волосся буває дуже неслухняним і аби його приборкати знадобиться трохи більше зусиль.

Використовуйте руки. Будьте уважні с приводу кількості глини, зачерпніть помаду розміром з горошину та розітріть між долонями доки вона вся не розподілиться по площині. Природнє тепло рук допоможе емульгувати глину та полегшити її нанесення.

Нарощування об’єму. Глина робить волосся пухким і об’ємним, а отже буває здається що достатньо руками провести один раз спереду назад і цього достатньо. Однак секрет досягнення об'єму і піднесеності полягає в тому, щоб ретельно покрити волосся з усіх боків. Це гарантує фіксацію на весь день і волосся не буде виглядати плоским.

Впевнений фініш. Правильно завершити дуже важливо, укладіть залишки волосся яке стирчить наприклад лаком або невеликою кількістю глини та невеликими штрихами завершіть укладку. Якщо вам все подобається – готово.

24 квітня 2023