Серце і мозок вашого хюмідора: зволожувач та гігрометр

Курці сигар знають, що для їх зберігання потрібен х'юмідор. Але недостатньо просто його купити, за ним теж потрібен догляд. У кожному х’юмидорі передбачені гігрометр та зволожувач. Зволожувач, якраз, і служить механізмом підтримки вологи, а гігроментр вимірює її рівень. Отже, тепер розповімо Вам про підготовку х'юмідора до використання. Хочемо зазначити, що сигари в цей час потрібно вийняти.

Перший крок: Калібрування гігрометра

Є 2 методи відкалібровки гігрометра. Перший - це розмістити поряд з гігрометром спеціальний розчин в пластиковій коробці. Щоб його приготувати додайте в ложку з сіллю пару крапель води. Важливо, щоб сіль не розчинилася, а просто була покрита водою. Потім помістіть гігрометр в цей розчин і залиште його в щільно закритій коробці на 8 годин. За цей час вологість в коробці повинна піднятися до 75 відсотків. Стрілку гігрометра теж встановіть на 75. Другий спосіб не такий надійний, як перший, але і його використовують. Помістіть гігрометр на добре змочену ганчірку. Потім встановіть стрілку на 96 відсотків.

Другий крок: Заправка зволожувача

Якщо у Вас зволожувач з губкою, то намочіть його сумішшю пропілен гліколю. А якщо без, то дистильованою водою. На 1 годину залиште його в розчині, а потім струсіть, щоб позбутися залишків води. Наприкінці, насухо витріть і поставте назад в х'юмідор. Третій крок:

Зволоження х'юмідора

Протріть всі стінки, майданчики та перегородки дистильованою водою. Потім на 5 хвилин всередину поставте склянку з водою. Можна трошки підігріти воду в СВЧ-печі. Так, волога буде вбиратися швидше, і вже через день Ви зможете почати використовувати х'юмідор.

26 травня 2021