Секрети домашнього блендінга

Не секрет, що багато шанувальників куріння тютюну пробували вирощувати його у себе вдома. Це дуже зручно, адже не потрібно витрачатися на готову тютюнову продукцію і завжди можна бути впевненим у якості тютюну. Такий процес називається блендінг. Вирощування тютюну в домашніх умовах дозволяє експериментувати і створювати свої унікальні тютюнові суміші.

Вибирати ароматичні масла для тютюну слід обережно!

Домашній блендінг передбачає не тільки правильне вирощування тютюну, а й поєднання різних тютюнових сортів між собою. Також важливо знати, як правильно додавати ароматизатори до тютюну, щоб суміш виходила збалансованою та в міру ароматною. Адже на ринку існує безліч неякісних товарів. До їх складу можуть входити токсичні речовини. Найкраще вибирати для ароматизації харчові добавки або натуральні ароматизатори. Вони безпечні для здоров'я людини. А головне, що їх потрібно зовсім небагато додавати до тютюну.

Для того щоб правильно обробити тютюнове листя в домашніх умовах необхідно слідувати таким рекомендаціям:

  • Обробка парою (на водяній бані)
  • Підсмажування в духовці при температурі 1000С (важливо періодично помішувати і стежити за процесом)
  • Експерименти з додаванням алкоголю, меду, патоки

Блендінг - точне змішування тютюнових сортів

Важливо дотримуватися правильним пропорціям або використовувати вже готові рецепти тютюнових сумішей. А для того, що б все виходило правильно можна вести замітки і записувати всю технологію приготування. З часом можна буде удосконалити свої вміння та без зусиль насолоджуватися курінням хороших тютюнових сумішей.

Нерідко трапляється, що один і той же сорт тютюну, приготований в різні дні, може відрізнятися своїми якостями під час паління. Таке іноді буває. Адже від багатьох факторів залежить аромат, смак, дим, відчуття. На це все може впливати спосіб приготування тютюну, навколишнє середовище, люлька або тютюновий лист. Тому не варто надавати цьому велике значення. Просто потрібно зрозуміти, в чому основна причина та постаратися її усунути.

Приготований тютюн потребує правильного зберігання

Він завжди повинен бути в міру зволоженим. Для цього деякі використовують пропилен гліколь або воду. Обидва ці способи хороші. Вони не впливають на смакові якості тютюну і не псують його аромат. Але краще все-таки використовувати очищену воду. Для цього можна застосувати герметичну тару, яка і буде зберігати якість тютюнової суміші.

21 травня 2021