Найдовша сигара

Хосе Кастелар Кайро з Куби скрутив найбільшу сигару на планеті. Її довжина складає 81.8 метрів. Ця сигара зайняла 12 приміщень одного з павільонров фортеці Сан-Карлос-де-ла-Кабанья.

Кастелар Кайро працює крутильників в одному з магазинів цієї фортеці. Над сигарою, яка претендує на світовий рекорд, він трудився тиждень У роботі йому допомагали ще кілька чоловік.
Одна, це не перший світовий рекорд для Кастелар. У 2001 році він скрутив сигару довжиною 11.04 метра, в 2003 - 14.85 метра, в 2005 році - 20, 41 метра, а в 2008 році довжина скупченої сигари склала 45.38 метра. Всі рекорди були зафіксовані в Книзі рекордів Гіннеса.

Для вимірювання довжини сигари були спеціально запрошені британські дипломати. Так само, в церемонії взяли участь міністр туризму Куби Мануель Марреро, його колеги з Мексики і Нікарагуа Глорія Гевара і Маріо Салінас, а також представники Всесвітньої організації з туризму.

Сигара скручена і кращих листя, які збиралися в знаменитому регіоні Вуельта-Абахо. Тютюн вирощував не менш відомий фахівець Ектор Луїс Прієто.
Найдовша сигара в світі відноситься до класу Преміум - і може бути викурена, тільки якщо її попередньо розрізати на сигари стандартного розміру.

"Куба - це країна, де збирають кращий тютюн. І тому саме на Кубі повинна бути найдовша в світі сигара", - сказав після церемонії Куето.

Всі свої сигари, які встановили світові рекорди - так само як і дипломи, що свідчать про досягнення, Куето передає тютюнового магазину, де трудиться і сьогодні.

27 травня 2021