Різноманітні стилі бонгів та доповнення до них

Ми вже знаємо що бонги бувають настільки різними, наскільки ми з вами можемо це уявити. Окрім того що є багате різноманіття та поєднання матеріалів з яких може виготовлятися бонг, саме найпопулярніші як відомо – це скляні, далі поєднання скла із силіконом, просто силіконові, керамічні та металеві. Обрати свій індивідуальний варіант і замовити бонг в Україні можливо у спеціалізованих магазинах.

Далі, як ми знаємо, висота девайсів поділяється на маленькі, середні та високі. Тут все просто - для новачків підходять маленькі, для професіоналів відповідно великі. Але як визначитися із формою, якщо бонги такі різні ? – На це питання ми дамо вам відповідь у цій статті.

Які існують стилі бонгів

Кількість наявних стилів і форм девайсів на сьогоднішній день просто безліч, обирати в такому випадку потрібно керуючись не «той який подобається візуально» Тут потрібно знати що кожна конструкція має у собі функціональний сенс. До того моменту ви вже визначилися із матеріалом та висотою, підбираємо тільки у спеціалізованих магазинах, далі обираємо унікальний стиль девайсу:

Прямі трубчасті бонги – назва говорить сама за себе, повністю прямий бонг який має трубчасту форму. Мають однакову ширину від основи до загубника. Найчастіше виконані простий, гладкий дизайн, їх просто доглядати та чистити за рахунок конструкції. Шліф та чаша виходять під кутом 45 градусів із трубки. Добре підходять як для новачків так і для досвідчених користувачів.

Бонги Beaker – Також найрозповсюдженіший вид бонгу. Особливість полягає в тому що основа колби має ширший діаметр ніж діаметр шахти. Таким чином бонг стає більш стійким на поверхні, заливаючи воду у випуклу колбу центр тяжіння переноситься до низу, до того така колба вміщує більше води що забезпечить кращу фільтрацію. Один з найкращих бонгів для початківця.

Бонги Zong – схожі на більшість традиційних бонгів, за виключенням шахти – вона має зіг-заг-образну форму, або спіралевидну. Така форма запобігає розбризканню або навіть розливанню при перекиді. Краплі ніколи не попадуть вам до рота в процесі куріння а дим проходить більшу відстань що краще його охолоджує.

Перколяторні бонги – Мають внутрішні перколятори, функціонально покращують досвід куріння так як застосовується додаткові фільтри та охолодження диму. В додаток обладнуються Ice-Holder для додаткового охолодження льодом. Виглядають красиво і підходять для будь-кого.

28 березня 2023