Розповідаємо про бальзам після гоління

Оскільки все більше і більше чоловіків виявляють інтерес до догляду за своєю шкірою, компанії створили запаморочливу безліч продуктів, щоб задовольнити попит, що зріс. Від кремів для очей і тоніків для шкіри до ретинолів і масок для обличчя - зараз у нас більше вибору, ніж будь-коли раніше. Можливо, найпоширенішим засобом догляду за шкірою чоловіків є бальзам після гоління; крем або гель, зовні схожий на зволожувальний крем але вагомо відрізняється від останнього.

Види засобів після гоління

Вода після гоління - Найчастіше вода після гоління відноситься до парфумів таких як туалетна вода, яка зазвичай являє собою аромат, змішаний зі спиртом і призначений для приємного запаху. Високий вміст спирту означає, що він сильно подразнює шкіру і його не можна розпилювати на свіжовиголене обличчя.

Лосьйон після гоління - зазвичай має більш рідку консистенцію, часто через низький вміст алкоголю. Всупереч інтуїції, низький відсоток алкоголю не вважається таким, що сушить або шкідливий для вашої шкіри, але насправді допомагає інгредієнтам вбиратися. Хоча може викликати легке печіння.

Бальзам після гоління - Має більш насичену консистенцію, що робить його більш зволожувальним і не спричиняє печіння під час нанесення на свіжопоголену шкіру.

Гель після гоління - як ви вже здогадалися, має консистенцію гелю через відсутність олії в його інгредієнтах і, як правило, легше вбирається.

Бальзам після гоління

Якщо у вас траплялося після гоління бути із запаленою і подразненою шкірою, ви вірогідно потребували чогось, що могло б зменшити дискомфорт. Оскільки профілактика завжди краще ніж лікування, якраз купити бальзам після гоління просто необхідно бо він був створений для таких випадків - уникнути подразненню.

Використання бальзаму після гоління - найкраще, що ви можете зробити після вже болісного гоління. Вони спеціально розроблені для заспокоєння запаленої та подразненої шкіри, а також для полегшення процесу загоєння. Чи це означає що ви повинні використовувати його тільки у разі подразнення? Ні, навіть якщо у вас приємне комфортне гоління, насправді у верхньому шарі шкіри все одно залишається безліч крихітних мікропорізів. Зрештою, ви щойно провели по ньому гострим лезом. Рекомендується використовувати засіб після гоління, навіть якщо ви не відчуваєте жодного дискомфорту, це допоможе шкірі загоїтися і забезпечить комфортне гоління щодня.

Висновок

Хоча бальзами та зволожувальні засоби часто перетинаються, це дуже різні продукти. Зволожувальні засоби призначені для зволоження і пом'якшення шкіри, щоб підтримувати її в найкращому стані протягом тривалого часу. Бальзами після гоління швидко заспокоюють і загоюють шкіру. Це означає, що інгредієнти, які вони використовують, більше орієнтовані на негайне полегшення.

24 квітня 2023