Розбираємося в силіконових контейнерах

Поговоримо про силіконові контейнери. Як ми вже знаємо, це найкращий спосіб зберігання для органічних суцвіть, а як щодо іншого більш рідкісного виду органіки – органічного концентрату який називається віск або WAX ?

Що таке WAX ?

Трав'яний віск являє собою висококонцентровану форму основної п'янкої речовини тетрагідроканабінолу (ТГК), що міститься в канабісі. Різні типи концентрату трав можуть мати таку текстуру: Липка, тягуча рідина, м'який твердий бальзам або тверда смола темно-жовтого кольору. Ці різні форми приготовленої, концентрованої марихуани не їстівні, а призначені для куріння (іноді називають "даббінг") або випаровування (vape). Віск марихуани - один з найбільш концентрованих різновидів канабісу, і за неправильного вживання він може спричинити серйозні проблеми.

Різниця між концентратом та суцвіттям

Поціновувачі куріння органічного концентрату мають зовсім іншу систему взаємодії із субстанцією ніж курці сухих суцвіть. Для концентрату необхідні трохи більше підготовки та налаштування процесу зберігання та перед початком вживання. Коли приходить час використання ваксу він може бути надто липким або не ідеальним для горіння. Для того щоб уникнути незручного становища були спеціально виготовлені аксесуари для воску, які роблять роботу з ними більш правильною, ніж без них. Такі аксесуари є силіконові контейнери, і можуть мати вирішальне значення для успішного сеансу куріння концентрату.

Силіконовий контейнер

Хоча назва говорить сама за себе, причина, через яку силіконові контейнери для воску необхідні, полягає в тому, що вони зберігають якість органічних концентратів. Силіконовий контейнер використовується для зберігання воску, коли він не використовується, оскільки концентрат надзвичайно липкий і буде створювати безлад в місці де він буде зберігатися без контейнера. За допомогою контейнера ви легко можете наповнювати і спустошувати вміст не турбуючись, що якість концентрату буде пошкоджено.

Всі користувачі ваксу мають знати, що концентрат може досить швидко втратити свою ефективність, якщо його зберігати, наприклад, у пергаментному папері, тому правильне зберігання воску в контейнері (переважно силіконовому) - найкращий спосіб забезпечити найвищу якість концентрату.

24 квітня 2023