Розбираємося що таке крем та гель для гоління

Гоління – це повсякденна частина нашого з вами життя яка передбачає догляд за собою. Створення і дотримання своєрідних правил гоління для кожного індивідуальне і неважливо, буде повне гоління чи косметичне – результат має вас вдовольнити на фініші. Тож коли настає час, постає актуальне питання щодо засобу яким ви будете намащувати щетину або бороду для початку процесу. Як ми знаємо, серед найпопулярніших варіантів на полицях магазинів одразу з’являються в полі зору крем або гель для гоління.

Перед тим як ми почнемо розгляд питання, давайте обміркуємо – навіщо потрібні гелі та креми. Коли ви голите будь-яку поверхню, це може бути видалення волосся на ногах або придаєте форму бороді, завжди є ризик появи подразнень або опіків. Ви по факту проводите гострим лезом по шкірі декілька разів поспіль і так повторюється раз за разом і це створює негативні наслідки для епітелію. Для уникнення негативних наслідків був створений крем для гоління, який створює бар’єр між лезом і шкірою захищаючи і змазуючи шкіру, таким чином забезпечуючи м’яке гоління без наслідків.

Крем для гоління – це те саме що гель ?

Хоча засоби для гоління зазвичай називають кремом, вони бувають різних форм. Це може бути масло для гоління, пінки, гелі, лосьйони і так далі. В них трохи різняться інгредієнти але завжди містять воду, кислоти, гліцерин, масла, ефірні олії. Завдання всі види переслідують одне – підготовка шкіри до гладкого гоління без подразнень.

Що краще ?

Хоча креми для гоління і гелі можуть допомогти в більш гладкому і м'якому голінні, між ними є кілька відмінностей - в основному консистенція. Креми для гоління мають повітряну пінливу текстуру, а гелі для гоління прозорі та легкі. Зрештою, вибір між двома типами продуктів зводиться до особистих уподобань. Якщо ви новачок у голінні, вам може бути простіше працювати з гелем для гоління. Ці прозорі формули не піняться, тому ви можете чітко бачити, що голите, для більш точного результату. З іншого боку, якщо вам подобаються класичні пінні формули, крем для гоління підійде краще.

Тож крем та гель як варіанти самі по собі гарні, але невелика відмінність все ж є. Обирайте собі саме те, що буде вам до вподоби і перетворюйте буденність на магічний процес.

24 квітня 2023