Романтичне ім'я

Марка Romeo y Julieta була створена в 1875 році. Її засновником стали Іносенсіо Альварес і Манін Гарсія Гарсія. Бренд названий на честь знаменитої трагедії Шекспіра Ромео і Джульєтта. З 1885 і по 1900 рік, бренд завоював безліч нагород на різних виставках (про це свіделельствуют золоті медалі на логотипі бренду). Тим не менш, бренд дійсно розцвів після того, як його придбав Хосе "Пепін" Родрігес Фернандес.

Витончена сигара Romeo y Julieta, отримала таку назву через те, що розробник був великим шанувальником шекспірівських творів, зокрема, до драматичної казці про двох закоханих, які полюбили один одного всупереч думці батьків.

Виробник хотів передати в сигарі весь букет почуттів, які оволоділи ним після прочитання книги і йому це вдалося. Досить ніжний, трохи гіркуватий присмак, густий дим з приємним запахом, унікальний склад був створений в кінці XIX століття, і та практично не змінився до сьогодні. Для сигар беруться тільки високоякісні, правильно підготовлені тютюнове листя, скручуємо в відмінний продукт тютюнового виробництва.

Незважаючи на таке ніжне назву, сигари міцні, і підходять тільки для чоловіків і жінок з вселяє стажем курця сигар. Приємні нотки, складові смак сигари, визначаються тільки підготовкою листя і обробкою їх до остаточного стану. Навряд чи Romeo y Julieta курили, але, якби вони раптом піддалися цій звичці, швидше за все, вони б вибрали сигари зі своїм ім'ям.

27 травня 2021