Рейтинг електронних сигарет

«Ембарго Магазин» пропонує Вашій увазі рейтинг електронних сигарет, які стали популярними на ринку України.

1. Denshi Tabaco
2. Joye Ego
3. Smoore
4. Smoore original
5. Pons
6. Gamucci
7. E-Cigarette

Дуже складно зробити реальний рейтинг кращих електронних сигарет, коли кожен з брендів має свої переваги один перед одним.

Перше місце - Denshi Tabaco

Безсумнівно, найперше місце нашого рейтингу займає всіма відома марка Denshi Tabaco. Вона не перестає радувати курців своєю якістю та надійністю. Розміром вони ні чим не відрізняються від звичайних сигарет. Також можуть добре передавати Ваш улюблений смак тютюну .

Друге місце ми відвели бренду Joye Ego. Електронні сигарети даного бренду, не перестають дивувати нас своїм стильним дизайном. Головною особливістю Joye Ego, яка привертає все більшу кількість курців, є утворення великої кількості пари. Ці електронні сигарети потребують підзарядки рідше ніж інші і доглядати за ними потрібно менше.

Електронні сигарети Smoore и Smoore original розташовуються на третій і четвертій позиції рейтингу. Даний бренд поступається перед Его лише не настільки густим виділенням пара. В іншому ж Smoore нічим не гірший за вище розташовані в рейтингу бренди.

Електронна сигарета - невід'ємна частина Вашого іміджу

Не можемо не додавати до рейтингу електронні сигарети Pons , купити які можна в будь-якому магазині електронних замінників сигарет. Понс з кожним днем набуває все більшої популярності серед жінок на території України, так як має витончену електронну сигарету «слім».

Бренди електронних сигарет Gamucci і E-Cigarette закріплюють наш рейтинг семи найпопулярніших марок електро-сигарет. Кожен з цих брендів має переваги. Наприклад, електронні сигарети Gamucci містять вітамін В1, С, D, Е, + екстракт зеленого чаю, а сигарети марки E-Cigarette відносяться до класу «Бюджет», що дозволяє купувати з єдиною метою - кинути палити.

Ви повинні враховувати той факт, що в світі налічується близько 50 і більше різних брендів електронних сигарет і перші сім, які їх очолюють - Denshi Tabaco, Джой Его, Smoore, Smoore оригінал, Понс, Gamucci, E-Cigarette. І не дивлячись на те, в якому б порядку ми їх не розмістили - це найкращі електронні сигарети, які популярні серед споживача.

Головне для себе зрозуміти, для чого Вам потрібна електронна сигарета. Хочете Ви кинути курити або це для Вас нове захоплення. Але однозначно, електронна сигарета стане невід'ємною частиною Вашого іміджу.

28 травня 2021