Ремонт електронних сигарет

Ця стаття написана для того, щоб у вас не виникало питань про те, що робити з електронною сигаретою, якщо вона перестала правильно працювати.

В першу чергу при купівлі електронної сигарети радимо вам поцікавитися у менеджера про наявність гарантії на ту чи іншу сигарету. Термін гарантії на більшість моделей електронних сигарет становить до 12 місяців. Це означає, що термін служби сигарети при правильному її використанні складає до одного року і більше. Перш ніж приступити до використання електронної сигарети, обов'язково прочитайте інструкцію (так-так, ми знаємо, що цього ніхто не любить робити).

При покупці вам видадуть гарантійний чек. Не викидайте його - якщо раптом товар не підійде або виявиться несправним, ви можете обміняти його на інший або повернути свої гроші, віднісши чек в магазин.

Якщо через рік або два вашій сигареті все частіше потрібен ремонт, не катуйте виріб. Краще після закінчення терміну гарантії купити нову сигарету. Наступний девайс ви будете використовувати куди розумніше, не здійснюючи помилок, властивих новачкам.

Якщо ви все ж вирішили віддати сигарету в ремонт, то ми радимо звернутися в магазин, який спеціалізується на продажі електронних сигарет. Часто вони пропонують послуги з ремонту.

Магазин тютюну, сигар і курильних аксесуарів Embargo Shop бере на себе відповідальність за свій товар. Якщо у вас виникли якісь проблеми у використанні електро-сигарети, звертайтеся до нас за контактними телефонами, які вказані в гарантійному талоні. Якщо вам потрібні окремі складові електронних сигарет, то магазин «Ембарго» запропонує Вам вибір необхідних запчастин.

Правильно використовуйте електронну сигарету, і вона прослужить вам відведений час.

2 червня 2021