Прості поради щодо вибору небезпечної бритви

Кожен чоловік, який хоч раз пробував професійне гоління небезпечною бритвою, зрозумів: такого результату ніяка інша бритва не дасть. І якщо ви теж вирішили придбати «опаску», то прийняли відмінне рішення. Залишилося тільки вибрати відповідну бритву.

Тим, хто ще не встиг познайомитися з перевагами небезпечної бритви, спочатку незрозуміло, в чому сенс використання такого старого (а то й стародавнього) і повільного способу. Але секрет його популярності досить простий:

  • ефективність - жодна сучасна бритва не забезпечить таку гладкість і чистоту шкіри після гоління;
  • якість - навчившись одного разу правильно користуватися «опаскою», ви більше не будете боятися порізів або подразнення, і шкіра буде довго залишатися м'якою і чистою;
  • чоловічий варіант медитації - коли ви ретельно і неспішно голитеся, небезпечна бритва для чоловіків дає можливість відволіктися від проблем, зосередитися на власних думках.

Отже, переваги «опаски» очевидні. Саме час розібратися, як підібрати підходящу саме вам бритву, не переплачуючи, але і не жертвуючи якістю.

Вибір небезпечної бритви

При виборі «опаски» вам доведеться зіткнутися з великим асортиментом. Небезпечні бритви популярні, тому відрізняються як формою, так і розміром. Але саме форма полотна її леза впливає на зручність бритви, а також демонструє її якість.

  1. З закругленою голівкою, схожа на скальпель або ніж. Така форма найменш популярна, але все одно хороша. Це вибір для новачків - з нею найменше шансів порізатися.
  2. Пряма форма, без розширень або вигинів. Також непоганий варіант для початківців, але спочатку кут краще трохи скруглить, а головку дещо затупити.
  3. Зігнуте лезо. Схоже на півмісяць, і вельми популярне, хоча і вимагає певних навичок. Не плутайте таку форму з увігнутим лезом, тому що саме увігнута форма демонструє низьку якість бритви.
  4. Клиноподібне лезо. Його основа вужча, ніж головка. Це хороший вибір для досвідчених користувачів.
  5. Бритва зі змінними лезами. Найбільш гігієнічний варіант, і тому така бритва дуже популярна у індивідуальних стилістів і в барбершопах.

З формою ми розібралися - не обирайте незручне і небезпечне увігнуте лезо, а в іншому орієнтуйтеся на свій досвід. Наостанок ще одна порада. Зверніть також увагу на ширину полотна. Чим вона більше, тим простіше вам буде підібрати оптимальний кут гоління.

27 травня 2021