Виробники електронних сигарет

Витоки електронної сигарети виникли майже 8 років тому, коли курці всього світу використовували ще звичайні тютюнові сигарети. Але вже в 2003 році китайський фармацевт Хон Лік виготовив перший в світі електронний замінник сигарети.

Ідея створення альтернативи тютюнопаління, яка б приносила те ж задоволення, що і звичайна сигарета, не завдаючи шкоди активному і пасивному курцеві, виникла у Хона Лік після того, як від раку легенів помер його батько, який був завзятим курцем. Отримавши схвалення в Food and Drug Administration, FDA, US FDA, Лік запатентував електронні сигарети і почав виробляти їх в компанії Ruyan.

Сьогодні електронні сигарети випускає багато компаній, розташованих не тільки в Китаї, але і в Японії, Великобританії, Америці, Польщі.

Як же це відбувається? Головним виробником електронних замінників сигарет є Китай, наприклад такі компанії, як Ruyan, DSE і Smoore. Решта фірми, серед яких Denshi Tabaco, Gamucci, Nichols, укладають договори з китайськими виробниками, замовляючи у них виробництво сигарет, продаючи вже електро - сигарети під брендом своєї країни.

Нижче представлена ??зведена таблиця найвідоміших компаній-виробників електронних альтернатив куріння.

Назва компанії (Бренд) Країна, яка випускає Основні факти
Wingle США Компанія - виробник електроніки, яка є великим конкурентом для багатьох фірм, так як її стратегічні потужності розташовані в найбільших регіонах світу. Електронні сигарети користуються широким попитом в Японії та Америці.
Denshi Tabaco Японія Популярний бренд, який добре зарекомендував себе на ринку України. Моделі електронних сигарет за часом виходу розташовані в такому порядку: Denshi Tabaco Premium, Denshi Tabaco Turbo Premium і Denshi Tobaco Turbo Premium Nano.
Smoore Китай Shenzhen Smoore technology Co., Ltd.- найбільша компанія з виробництва електронних сигарет в світі. Пройшла сертифікацію багатьох міжнародних стандартів: CЕ, ROHS, MSDS.
Pons США Pons Technology - американська компанія, яка провела всі необхідні дослідження і отримала сертифікат CE&RoHS. Виробник електронних сигарет знаходиться в Китаї.
Nickols Польща Електронні сигарети Nickols створені в Китаї на замовлення і під контролем Польщі. Асортимент сигарет має різну кольорову гаму і нестандартні розміри.
Joye Ego Китай Shenzhen Joye Technology Co., Ltd - компанія, яка займається не тільки виробництвом електронних сигарет, але і комплектуючих. В асортименті Joye Tech присутні: електронна сигара, електронна трубка, електронний прилад для інгаляцій

Ця стаття допоможе Вам ознайомитися з виробниками електронних сигарет і дізнатися про них найголовнішу інформацію. Також, Ви можете ознайомитися з асортиментом сигарет на відповідних розділах сайту.


Embargo shop рекомендує Вам переходити на етектронні сигарети, адже здоров'я людини - це найголовніший фактор його благополуччя і зростання.

02 червня 2021