Прочитавши книгу, Ви більше не закурите

Нарешті знайдено чарівні ліки, яких чекали всі курці: миттєве, довгострокове, ефективне, без мук відвикання, що не веде до набрання ваги.
Якщо ви - курець, все, що Вам потрібно зробити, - читати.
Якщо ви - некурящий і купуєте книгу для тих, кому потрібна допомога, все, що Вам потрібно зробити, - це переконати їх прочитати її.

Головна думка, що проходить через всі книги Аллена Карра - це викорінювання страху. Справді, його талант, знання і його зусилля як письменника і терапевта спрямовані на те, щоб допомогти кожному впоратися із тривогами і страхами, які заважають жити повноцінним життям і насолоджуватися нею. Це яскраво демонструє його книга, що стала бестселером в багатьох країнах світу: «Легкий спосіб кинути палити». У минулому висококваліфікований і досить успішний бухгалтер, Аллен Карр був запеклим курцем і викурював мало не по сотні сигарет в день. Ця звичка могла зруйнувати все його життя, поки в 1983 році після багатьох безуспішних спроб кинути курити він нарешті не відкрив власний спосіб раз і назавжди позбутися від цієї згубної пристрасті. Аллен Карр виробив власну методику відмови від нікотину, відому тепер всьому світу як «Легкий спосіб кинути палити ».

Його метод, демонструючи видатну ефективність, отримав визнання серед фахівців, придбав широку популярність і користується великим успіхом у багатьох країнах світу. Аллен Карр створив всесвітню мережу клінік, фахівці яких допомагають курцям позбутися шкідливої ??звички і впоратися зі своєю залежністю. Книги Аллена Карра видані більш ніж на двадцяти мовах. Тисячі людей звернулися за допомогою в його клініки; число пацієнтів, що кинули палити завдяки використанню його методу, перевищує 95% від загальної кількості пацієнтів.

3 червня 2021