Про схованки для курильних сумішей

Про схованку

Отже, схованка зазвичай характеризується як місце, спеціально виготовлене з метою зберігання або транспортування товарів непомітними для оточуючих людей. Слугує потайним притулком або сховищем для когось чи когось. Це є загальним визначенням, та мова далі піде про спеціальні схованки в яких ми можемо ховати та зберігати органічні курильні суміші не переймаючись за небажану увагу оточуючих. В народі також використовується жаргонне слово «закладка» Якщо такий помічник цікавить – схованку купити маєте змогу у спеціалізованому магазині.

Серед курців органіки такий маленький помічник у досягненні цілі сховати стаф є дуже популярним, так як допомагає сховати суміш не тільки стаціонарно вдома а і на подвір’ї використавши якийсь традиційний предмет будь то звичайна батарейка або гайка, але з одним уточненням - всередині буде зберігатися той самий.

Види та опис

Якщо хочеш щось сховати – поклади це на видне місце. І в цій народній мудрості вкладений практичний сенс який був набутий через помилки і практику, за допомогою спеціальних схованок задача стає легшою, ви можете обрати їх у нашому магазині Embargo Shop.

Існує багато різноманітних підручних варіантів де можна приховати свою заначку, дослідження показують що найпопулярнішими місцями є взуття – у спеціально облаштованих відділів у підошві або язичку, домашня вентиляція – решітка вентиляції може послугувати для ховання стафу, електроприлади – будильники, магнітофони, стаціонарні телефони також підлягають надійному сховищу, домашній інтер’єр – тут уява необмежена оскільки місцем може бути починаючи від подушки до ковдри.

Наведені приклади є підручними способами які вимагають від вас винахідливості, але є ще предмети-схованки над якими потурбувались за вас задля облегшення такої непростої задачі. Мають вигляд брелоку на ключі – непомітна та маленька деталь яка слугує прикрасою на зв'язці домашніх ключів це ідеальний варіант для транспортування стафу який 100% буде непоміченим для зайвої уваги, запальничка – ще один маленький непомітний предмет у вигляді Clipper або Bic запальничок у вашій кишені або сумочці та ще й зі справжнім кремнієм який дає іскру посідає одне з найпопулярніших предметів серед стоунерів, батарейка – може зберігати ваш дорогоцінний стаф і зберігатися чи вдома у ящику для інструментів або завалятися у рюкзаку, непомітний просторий кейс.

17 січня 2023