Про сигарний попіл

Сигарний попіл може розповісти про виріб абсолютно все. Форма, структура, колір попелу покажуть, де вирощували тютюнове листя, хімічний склад та інше. Також можна дізнатися, наскільки якісно зроблена сигара і який тютюновий лист використовував виробник. Попіл допомагає знизити температуру горіння сигари, що дозволяє повністю насолодитися ароматом тютюну.

Яку роль виконує попіл?

Він багатий на різні мікроелементи. У попелі міститися калій, хлор, марганець, фосфор, кремній. А сам процес куріння сигар ґрунтується на згорянні органічних речовин і перетворення неорганічних на попіл. Так і утворюються корисні речовини. Також в попелі утримуються в невеликих кількостях солі, метали та мінерали. Від цих речовин залежать структура та колір сигарного попелу.

Для того, щоб дізнатися про якість сигари досить просто подивитися на колір попелу, який утворюється в процесі куріння. Він здатний розповісти про регіон, де вирощували тютюн для сигари. Особливо це стосується кубинських виробів. Адже тютюн там вирощують в регіонах з різним ґрунтовим складом.

Найкращим вважають попіл, який має сталевий відтінок. Тютюн для таких сигар вирощують в кращому тютюновому регіоні Куби. Грунт там багатий на залізо, азот, калій, фосфор, які відповідають за насичений аромат і смак сигар. Такі тютюнові вироби дуже цінуються любителями сигар.

За якими ознаками визначити якість сигари?

pepel1Можна зустріти попіл чорного та білого кольору. Якщо попіл сигар в коробці має однаковий колір, то виріб якісний та виготовлений відповідно до усіх норм. Але якщо виявилося, що попіл однієї сигари став чорним, а решт сигар має інший колір, то це вірна ознака неякісної партії.

Сигарний попіл може розповісти про міцність, аромат та хімічний склад грунту, де вирощувався тютюн. Але найголовніше, що кожен самостійно зможе визначити якість виробу, який він курить. Тому варто звертати увагу на попіл і надалі вибирати вже перевірені сигари.

Тютюнове листя сигари визначає структуру попелу

Якщо сигару скручували з цілих листів, то попіл буде щільним. Але якщо він виявився рихлим і не тримається - на листках зекономили.

Правильна форма попелу буде конусною. Це гарантує правильну технологію скручування. А от якщо попіл утворює різні геометричні форми - сигара скручена неправильно або використовували не той вид покривного листа.

Попіл під час паління струшувати не потрібно. Він виконує роль фільтра, який знижує температуру горіння та утримує кисень.

27 травня 2021