Про шліф для бонгу – розміри, чистка, заміна

Скажемо так, без наявності шліфу, бонг перетворюється на велику трубку для куріння без участі води як фільтрації диму. Кожен хто має такий девайс як бонг у себе розуміє що шліф – це одна із найголовніших частин бонгу. В принципі сам бонг має просту конструкцію у своєму первісному вигляді: це колба, шахта, шліф та чаша. Ці чотири елементи є ключовими і приберіть хоча б один із них - бонг вже не вважається бонгом.

Шліф

Сьогодні ми говоримо про шліф, про трубку яка відіграє роль коридору по якому проходить дим і потрапляє у воду яка фільтрує його перед виринанням. Ось чому без шліфу дорівнює без води. Шліф може бути як вбудований у девайс так і комплектується окремо. Другий варіант значно кращий коли ви обираєте собі девайс враховуючи різні випадки і якщо пошкоджується цілісність шліфу – краще замінити його на новий аніж замінювати весь бонг. Тому, коли обираєте собі новий девайс, слід враховувати який шліф для бонгу там використовується. Підсумовуючи скажемо що така маленька деталь відіграє значну роль у фільтрації так як вода робить дим менш гарячим, менше токсинів та смол потрапляють до легенів та при затяжці стає приємнішим.

Розміри шліфу

Всі бонги різні. Різноманітність дуже велика, починаючи від розмірів, матеріалу, конструкції, форми та додаткових фільтрів. Але це не робить неможливим пошук та встановлення нового шліфу. При виборі потрібно враховувати розмір бонгу та виміряти діаметр чаші, ці два фактори найголовніші.

Чаші для бонгу бувають трьох розмірів: 10 мм, 14 мм, 18 мм. – ці параметри стосуються з’єднанню чаші зі шліфом а за допомогою звичайної лінійки можете виміряти отвір шліфу. Наступне вимірювання стосується довжини самого шліфу. Для цього вам знадобиться олівець або тоненька лінійка яка буде проходити через отвір у колбі бонгу. Олівець потрібно просунути через отвір у колбі и занурити у воду приблизно на 1 см. Відстань зануреної сторони до виходу із отвору і є розміром довжини шліфу.

Чистка шліфу

Вийміть шліф з бонгу – після покладіть його у тару та наповніть її достатньою кількістю ізопропилового спирту. Додайте сіль з гарячою водою, надягніть рукавиці і полоскайте шліф у суміші. Після водних процедур залиште у суміші відкисати на пару годин (чим більше тим краще) і готово.

Також є в наявності готові суміші у вигляді миючих біорозкладних концентратів які легко відмивають будь-який вид бруду та наліт.

24 квітня 2023