Переваги машинної і ручної скрутки самокруток

Останнім часом самокрутки набирають велику популярність. Вони можуть підкреслити власний стиль та індивідуальність смаку. Самокрутка - це скручена вручну сигарета, від чого й пішла назва. Кожна людина може курити свій улюблений сорт тютюну, при цьому вона отримує 100% натуральний продукт.

Як же зробити самокрутку своїми руками?

Існує два способи скручення самокрутки: ручний і машинний. Досвідчені курці легко можуть скрутити самокрутку вручну. А от новачкам більше підійде скрутка за допомогою спеціальної машинки.

Щоб скрутити самокрутку вручну потрібно взяти свій улюблений тютюн, рівномірно розкласти його на спеціальний папір для самокруток і крутити великим і вказівним пальцем до тих пір, поки у Вас не вийде виріб потрібної щільності. При необхідності можна використовувати фільтр. Якщо тютюн виступає за краї самокрутки, його потрібно просто відщипнути або втрамбувати в середину. Такий спосіб є досить економним і не потребує додаткових витрат. Ви зможете в будь-якому місці скрутити самокрутку, при цьому витративши зовсім мало часу.

Перед тим, як купити машину для скручування, потрібно вивчити ринок. Самокруточні машинки всіх фірм влаштовані приблизно однаково. Цілий ряд фірм пропонує самокруточні машинки. Зараз це - віяння моди. Машинки для скручування курильних предметів дозволяють курцям виглядати стильно і крутити більш красиві й рівні тютюнові вироби.

Машинки бувають різних розмірів, механізмів та матеріалів, з якого вони виготовлені. Необхідно детально вивчити моделі машинок перед покупкою, щоб вони змогли відповідати всім Вашим критеріям. Машинкою дуже легко користуватися і вона може стати корисним аксесуаром. Також з її допомогою Ви зможете дуже швидко накрутити не одну самокрутку, а кілька (про запас).

Як скрутити самокрутку за допомогою машинки?

kak_skruchivat_samokrutki7sЩоб зробити самокрутку за допомогою машинки Вам потрібно відкрити машинку і рівномірно покласти туди тютюн і фільтр. Прокручуйте пальцями ролик до тих пір, поки не з'явиться клейка сторона паперу. Вам залишиться всього лише склеїти самокрутку і можна приступати до куріння. З машинкою Ви завжди будете впевнені, що самокрутка вийде рівною і красивою.
Скручувати самокрутку самостійно не дуже складно, але процес машинного скручування набагато простіший. Декого хвилює сам процес скручування механічним методом. Адже прийнято робити самокрутки безпосередньо перед курінням.

Але у машинного способу є ще одна перевага - виріб виходить тонше. Що б скрутити ідеальну самокрутку не варто забувати про чистоту рук під час процесу. Це дуже важливо. Також радимо курити самокрутки не поспішаючи і в спокійній обстановці.

Вибір способу скрутки самокрутки за Вами. Обидва способи є цікавими і по-своєму захоплюючими.


24 травня 2021