Практика безпечного куріння! Для чого потрібен мундштук?

Безсумнівно, такий аксесуар, як мундштук - це найголовніша, невід'ємна і безпечна частина будь-якого кальяну. Свинячий грип, герпес, вітряна віспа. Якщо Ваша відповідь: «О ні!» Під час паління у великих компаніях, то Ви маєте рацію! Адже невідомо хто до Вас вже розкурював кальян в тому чи іншому громадському місці.

Мундштук для кальяну - кращий захист!

Так що, перебуваючи на дискотеці або в ресторані та кафе, завжди вимагайте мундштук при палінні кальяну, якщо, звичайно, Вам його не принесли в наборі. І навіть якщо Ви розкурююте кальян будинку в дружній компанії, все одно, майте завжди в запасі для Ваших друзів кілька мундштуків. Адже невідомо, де до цього були губи Ваших знайомих або друзів.

Всі мундштуки одноразові і застосовуються тільки один у сеанс!

Як правило, такий аксесуар, як мундштук для кальяну необхідний, щоб під час паління кальяну в широкому колі людей дотримуватися елементарних правил особистої гігієни. У кожної людини, яка любить насолоджуватися кальяном, повинен бути свій мундштук. Це як зубна щітка чи губна помада. При покупці, кожен мундштук повинен упаковуватися в спеціальну індивідуальну упаковку. Після необхідно викинути, адже на них і в них можуть накопичуватися всілякі мікроби і бактерії.

У нашому магазині Ви знайдете широкий асортимент даного товару!

У нас Ви знайдете як мундштук для кальяну внутрішній, так і зовнішній. Внутрішні прилади вставляються, із застосуванням невеликої сили, своєю тонкою частиною в шланг кальяну. Це робиться для того, щоб забезпечити герметизацію. Такі мундштуки найбільш зручні, оскільки вимагають особливих зусиль для їх встановлення. Зовнішні ж мундштуки надягають на зовнішню саме металеву частину шланга. Ось в цьому випадку, все-таки потрібні зусилля, щоб його одягнути.

Який би Ви не обрали мундштук, знайте, що на якість куріння прилад, абсолютно, не впливає. Тут уже все залежить тільки від самої якості кальяну, а також вугілля, тютюну і, зрозуміло, від майстерності та вміння курити самого кальянщика. І купуючи мундштук, все-таки переконайтеся, щоб він був виготовлений з високоякісного та безпечного матеріалу і, щоб не був покритий лаком. Так як таке покриття не тільки порушує герметичність, але й швидко злітає.

Будьте добрі і уважні один до одного і розкурюйте кальян в безпеці!

27 квітня 2021