Порівняння МОДа та звичайної електронки

Моди - це поліпшена версія електронних сигарет. Користуватися такими пристроями можна набагато довше, ніж електронкою. Вони практичніші та цікавіші по дизайну. Також до переваг модів можна віднести можливість самостійного регулювання пари та аромату.

На зміну звичайним електронним сигаретам стрімко приходять моди. Мало хто знає, чим вони відрізняються. Тому варто розповісти про основні відмінності і переваги цих пристроїв.

Електронні сигарети - це вірний спосіб перейти на безпечне куріння.

Вона являє собою інгалятор зі вбудованим акумулятором. Принцип роботи пристрою полягає в наступному: рідина проходить через спіраль, яка нагрівається і підключена до напруги. Спіраль розжарюється і таким чином виходить густа пара. Електронна сигарета дозволяє позбутися залежності і мінімізує попадання шкідливих речовин в організм людини.

Мод - це модифікований аналог електронної сигарети.

Фахівці стверджують, що це поліпшена версія. Мод зовні дуже відрізняється від електронки. Він більш сучасний та зручний у використанні.

Якщо порівнювати ці два пристрої, то електронна сигарета, безсумнівно, поступається модам. Конструкція модів більш проста та практична.

Переваги модів перед електронними сигаретами:

  • Оригінальний дизайн і форма здатні задовольнити кожного споживача;
  • Підвищена ємність акумуляторів (2000 mAh і більше), вбудований варівольт, завдяки якому можна використовувати мод набагато довше ніж електронку;
  • Можливість самостійно регулювати напругу та потужність. Ця функція дозволяє змінювати густоту пари, температуру та насиченість аромату;
  • Можна використовувати будь-який тип атомайзера.

Всі переваги модів перед електронкою демонструють стрімкий прогрес в цій індустрії. Пристрої з кожним роком удосконалюються, що дає можливість користуватися гарним пристроєм та насолоджуватися ароматами пари.

28 травня 2021