Подрібнювачі сумішей для куріння - екскурсія по гріндерам

Екскурс

Наразі популярною темою для обговорень є подрібнювачі трав, в цій статті ми розглянемо історію виникнення, види, конструкцію та особливості різних моделей аби після прочитання кожен зміг зробити правильний, свідомий вибір для себе девайса який буде неодноразово допомагати економити час та зусилля.

Історія

Зрештою, знання історії подрібнювачів трав допоможе зацікавитись і глибше зануритись у світ фантастичних пристроїв. Трави подрібнювали протягом тисячоліть за часів першої кулінарії за допомогою ступки та товкача або вручну чи розтирали між камінням. Перший гріндер був запатентований Вільямом Вінгфілдом і Джоном Болдінгом ще у 1905 р. – як не дивно, зображення їхнього винаходу це копія сучасних девайсів якими користуються для помелу тютюну, трав та інших рослин які використовуються у медичних цілях. Але хто приніс гріндер на загальний ринок досі невідомо, тому що подрібнення трав було заняттям в аптеках і на кухнях протягом багатьох років. Цілком ймовірно, що невеликий ручний пристрій який зображений на патенті 1905 р. спочатку використовувався малими підприємствами які подрібнювали тютюн і лікарські рослини, з часом потрапив до людей для особистого використання які ми знаємо як гріндери і по сьогоднішній час.

Конструкція сучасного девайсу

Сьогодення існує багато різновидів подрібнювачів які різняться між собою за матеріалами виготовлення: металеві, алюмінієві, пластикові, із каменю та дерева. Також існують у вигляді дошки з лезом, автоматичні та найрозповсюдженіший варіант – механічні. Стандартний варіант девайсу це шайба з двох частин, з’єднанні як кришки магнітом які обертаються відносно один одного. Всередині кожної кришки знаходяться зубчики або леза. Додатково може бути декілька секцій які містять сіточки різних отворів для фільтрування великих від маленьких частин суцвіть. Обладнується також віконцями для спостерігання за процесом та ручкою повертаючи яку здійснюється процес подрібнення.

Правильний вибір

Отже питання який гріндер буде для вас найзручнішим – вибір насамперед залежить від особистих бажань. Компактні моделі зручні для носіння і швидкого використання. Великі – для зберігання сировини та стаціонарного використання. Металеві та алюмінієві більш довговічні а пластикові легші і зручніші але всі виконують одну найважливішу функцію – подрібнення сумішей для куріння.

8 грудня 2022