Чому всі сигари різні?

Кожна сигара по-своєму унікальна. Вона може відрізнятися тютюном, способом скручування і навіть майстром, який буде виготовляти сигару. Тому варто спробувати різні вироби, і тільки тоді Ви знайдете сигару, яка полюбиться на все життя.

Любителі сигар з легкістю зможуть сказати, чим відрізняються різні тютюнові вироби. Смак багато в чому залежить від сорту тютюну та технології виготовлення. Також велике значення має країна, в якій сигари виробляються. Ці чинники відрізняють сигари один від одного.

Тютюн для сигар підбирається особливо ретельно. Виробники можуть використовувати кубинське, мексиканське, домініканське та інше тютюнове листя. Якість листа залежить від умов вирощування та способу його підготовки. Від клімату і ґрунту (терруара) - смак, аромат і колір.

Ще один ключовий аспект - рецептура, яка визначає кількість кожного виду тютюну в суміші. Кожен виробник володіє унікальними рецептами. Деякі знавці вважають, що майстерність торседора повинна бути понад усе. Адже саме ця людина формує саму сигару, що є важливим.

Способи скручування сигар

Всі сигари скручують двома способами: «книжковим» та «гармошка». Скручування сигар «гармошкою» - простіший. Три тютюнових листа скручуються в трубку і разом стискаються. Потім все це пов'язується і обмотується покривним листом. Такі сигари завжди приємно курити. А процес виготовлення проходить дуже швидко.sigary1

«Книжковий» спосіб скручування сигар виробники використовують не так часто. Адже торседор повинен максимально точно робити свою роботу. А найменша помилка повністю зіпсує курильний виріб. Сигара буде непридатна до куріння. Тому вироби,що скручені саме цим способом дуже цінуються і коштують на порядок дорожче.

Спочатку їх потрібно звернути в декілька шарів, так як робляться невеликі книжки. Потім тютюнове листя зв'язуються і покриваються покривним листом. Головне, щоб такі сигари робив справжній майстер-торседор.

Треба ще зазначити, що всі сигари відрізняються формою, розміром, кольором покривного листа та міцністю. Цікавий факт, що зовні схожі вироби можуть відрізнятися зовні на смак. Істинну різницю можна побачити тільки після декількох дегустацій сигар.

26 травня 2021