Чому варто купити електронну сигарету?

Відразу попередимо: це не спосіб попрощатися з курінням назавжди! Це спосіб зробити менше шкоди собі та оточуючим!

Які аргументи можна привести на користь електронної сигарети?

Аргумент 1. Економія часу

Будь-який курець потрапляє в ситуацію, коли сигарети закінчуються дуже не вчасно. Або чомусь зникає з кишені запальничка або коробок сірників. І в цей момент доводитися кидати справи і мчати в найближчий магазин. Купивши електронну сигарету, ви зможете позбутися від необхідності поповнювати запаси курива, та й сірники стануть вже не потрібні.

Аргумент 2. Менша шкода здоров'ю

Виробники закладають до складу електронної сигарети не такий склад речовин, який застосовується в звичайних сигаретах. У них концентрація нікотину в рази менше. Тому при курінні в організм людини потрапить менше число отруйних речовин, ніж зазвичай. Але якщо хтось вирішив, що такий спосіб - це перехідний етап до моменту, коли він кине курити - не обманюйте! Нікотин у будь-яких дозах викликає залежність, тому якщо маєте намір кинути палити, то кидайте зовсім.

Аргумент 3. Не впливає на здоров'я оточуючих

Ви чули, чим загрожує оточуючим пасивне куріння. І якщо ви часто курите вдома або в компаніях, де є некурящі, тоді не варто отруювати і їхнє здоров'я. Електронна сигарета врятована від випуску шкідливих залишків речовин в атмосферу. Її пароподібна хмара не шкодить людям навколо, навіть якщо ті знаходяться зовсім поруч. Ну, а якщо поруч є діти, яким нікотин протипоказаний в будь-якому вигляді, тоді даний препарат купити, звичайно, варто.

Як не помилитися з вибором електронної сигарети?

Якщо ви все ж таки зважилися на цю покупку, хочемо попередити, що вибирати електронну сигарету треба якісну, випущену відомими виробниками. Як це перевірити? Звичайно, дивіться на ціну. Якщо вам пропонують продукцію занадто дешеву, то навряд чи варто її купувати. Тим більше, що невідомий виробник може заправити свій товар незрозуміло яким складом, і на ділі виявиться, що вона навіть шкідливіша звичайної сигарети.

28 травня 2021