Чому електронний кальян гірчить?

У наш час все більше популярності набуває електронний кальян. Це модний і зручний сучасний аналог традиційного нам кальяну. Він працює від батареї та практично нешкідливий. Замість тютюну використовують спеціальні рідини, які можна вибрати на будь-який смак.

У багатьох країнах світу куріння кальяну можна порівняти з чайною церемонією, ці традиції популярні вже багато століть. Дуже важливо саме отримувати задоволення від процесу, а не боротися з огидою до неприємних ароматів. Бувають випадки, що насолодитися ним повною мірою неможливо, і причини можуть бути різні. Усунути їх досить просто, головне знати, що трапилося з Вашим електронним кальяном. Розглянемо основні проблеми гіркоти електронного кальяну.

Можна виділити такі найпоширеніші причини.

Основні причини гіркоти в кальяні

Картридж у Вашому кальяні вже прийшов в непридатність, з причини несвоєчасної заправки або дуже довгого використання. Заправляти його рідиною вже не варто. Є велика ймовірність того, що фільтр в картомайзері підгорів. У цьому випадку, Вам всього лише потрібно замінити картридж на новий, заправити його і насолоджуватися процесом куріння кальяну знову. Це потрібно зробити після 300-700 затяжок, залежно від сили затягування. Купити картридж можна в будь-якому спеціалізованому магазині.

Якщо і після заміни картриджа на новий, кальян продовжує гірчити, тоді це може бути пов'язано з неякісними картриджами. Значить Вам доведеться купити нові, але тільки в перевіреному місці, не варто економити. Так само причиною гіркоти, може бути сам не якісний електронний кальян. Такий кальян буде постійно гірчити, незалежно від частоти зміни картриджа або якості рідини для заправки. Тоді його можна обміняти в магазині на інший, якщо Ви недавно купили пристрій.

Або ж Вам доведеться купувати новий електронний кальян. Якісний кальян не повинен коштувати дешево. Не піддавайтеся спокусі заощадити, все рівно з поганим кальяном доведеться витратитися.Також спробуйте змінити фірму рідини для заправки. Може бути, що Вам просто не підходить той чи іншій смак.

Якісний кальян не повинен коштувати дешево

Starbuzz-elektronnyj1Найпоширенішою помилкою користувачів електронних кальянів є зарядка кальяну з картриджами всередині. Після такої зарядки картридж неодмінно гірчитиме. Також буде аналогічний наслідок, якщо батарея починає розряджатися.

Якщо Ви будете вчасно доглядати за Вашим улюбленим електричним кальяном, то він прослужить довгі роки. Перед першим використанням необхідно дуже детально вивчити інструкцію по застосуванню вашого пристрою. Якщо ж цього не зробити, можете просто через неуважність неправильно використовувати електронний кальян. А він, у свою чергу, не просто не принесе задоволення, а стане небезпечним.

І нарешті, хотілося б порадити, завжди купуйте кальян та аксесуари до нього тільки в надійних магазинах. Адже якість - це запорука успіху.

21 квітня 2021