Переваги гоління безпечною бритвою

У часи, коли ще не були винайдені комп’ютери, єдиним транспортом на дорозі були карети з кіньми а картини малювалися у стилі імпресіонізм – все було просто, і простота ця працювала добре. Так само і з появою безпечної бритви, яка була красивим, надійним інструментом на все життя. Вона відображала принциповість і цілеспрямованість людини яка її використовувала.

Зараз ми вам розповімо чому традиційне вологе гоління безпечною бритвою - один із найкращих способів голитися без зусиль. Врешті ми познайомимо вас із 5 причинами, чому голитися безпечною бритвою - це здорово. Тож ознайомлюйтеся із цією статтею і обирайте для себе найкращі варіанти, а купити станки для бриття завжди можливо у спеціалізованих магазинах.

Безпечні бритви забезпечують краще гоління

Гоління безпечною бритвою зменшує подразнення шкіри, появу порізів і врослого волосся, які часто виникають при використанні картриджних або електричних бритв. Основна причина в тому, що з безпечною бритвою у вас є тільки одне лезо, що торкається шкіри а не декілька. Використання безпечної бритви ви піддаєте шкіру впливом тільки одного леза за один прохід, в порівнянні з картриджною системою за один прохід до шкіри доторкається 5 лез. Інакше кажучи чим менше ви подряпаєте свою шкіру – тим здоровіша вона буде.

Безпечні бритви економні

Безпечна бритва, як не дивно, це не тільки економія часу а ще й економія ваших коштів. Враховуючи покупку станка для гоління, надалі ваші затрати будуть стосуватися тільки лез, самі леза недорогі. Що стосується інших бритв, затрати на картриджі за рік будуть перевищувати майже в десять разів.

Традиції гоління

Відомі політичні діячі та політики на кшталт Кеннеді, Рузвельта та інших віддавали перевагу використанню безпечних бритв бо знали всі переваги традиційного вологого якісного гоління. Це був час коли гоління було майстерним процесом і досвід передавався поколіннями. Гоління бритвою відображало той образ життя коли задачі виповнялися із обдуманою ретельністю.

Безпечні бритви екологічні

Найбільша екологічна проблема з одноразовими бритвами полягає в тому, що вони не підлягають вторинній переробці. 2 мільярди одноразових бритв щорічно викидаються на звалище. Сталеві леза для гоління підлягають вторинній переробці, що може значно знизити негативний вплив на навколишнє середовище. А сама бритва може служити все життя.

Приємне гоління

Сама безпечна бритва являє собою металевий витвір мистецтва, який надає ванній кімнаті мужнього вигляду. Багато продуктів мають свою історію. Де вони зроблені, хто запустив лінію і так далі. Кожен елемент історії створює зв'язок із продуктом і галуззю, створюючи відчуття, що ви є частиною спільноти, якою ви і є.

І на останок процес гоління безпечною бритвою вимагає концентрації. Існує процес, якого необхідно дотримуватися, щоб правильно виконати гоління. Цей фокус втягує вас у момент гоління, і ця концентрація змушує вас забути про все інше. У вас є кілька хвилин наодинці з собою, коли ви насолоджуєтеся традицією, ароматами і мистецтвом гоління безпечною бритвою.

24 квітня 2023