Особливість ексклюзивних запонок

Хороші запонки є справжніми витворами ювелірного мистецтва. Саме такі аксесуари гардеробу, які прикрашають манжети сорочки, створюють імідж високого соціального стану свого господаря.

Отримати ексклюзивні запонки в подарунок мріє кожен представник сильної статі!

Якщо Вам у подарунок піднесли вишукані ексклюзивні запонки, то Ви будете їм раді, навіть якщо раніше ніколи не використовували такий аксесуар в одязі. Хочеться особливо виділити запонки таких торгових марок, як Staurino, Dunhill, Gourji і Herzog, які воістину вишукані і унікальні. Ви їх відразу захочете одягнути і більше з ними ніколи не розлучатися.

Найдорожчі запонки, які вони?

Найдорожчі і унікальні сучасні запонки були створені відомим дизайнером з Великобританії Джанні Віве Сульманом, вартість яких дорівнює, практично, 40 000 доларів США. Виконані ці ексклюзивні запонки із золота 750-ї проби і інкрустовані діамантами чистої води. Ці ювелірні вироби потрапили до книги рекордів Гіннеса, як найдорожчі запонки за всю історію існування цих аксесуарів, використовуваних для прикраси чоловікам.

Яких ще брендів є запонки?

Крім уже перерахованих брендів, що випускають ексклюзивні запонки, у людей, що стежать за модою, користуються попитом і запонки, виконані з дорогоцінних металів такими відомими фірмами, як: Montblanc, Dupont, Hermes, De grisogono, Paul Smith, Tiffany , Bvlgari, Korloff, Philip Laurence, Cartier, Dalvey, Patek Philippe, Louis Vuitton.

Але в даному випадку, різні модні будинки використовують не тільки дорогоцінні камені і метали при виробництві своїх моделей запонок. Дуже широко для обробки застосовується: натуральна шкіра, штучні камені, ювелірна латунь і інші різні матеріали. Ціни таких моделей запонок досить демократичні і коливаються в межах від 200 до 500 доларів США. Подарунок у вигляді запонок означатиме повагу і шану до їх власника і стане незамінною деталлю в гардеробі чоловіка.

2 червня 2021