Основні характеристики та застосування шліфа для бонгу

Для любителів куріння органічних суцвіть, бонг є невід'ємним атрибутом цього процесу. Однак багато хто залишає поза увагою одну важливу деталь, яка відіграє ключову роль у роботі бонга - це шліф. У цій статті ми детально розглянемо, що таке шліф, як він працює і в чому його переваги.

Що таке шліф?

Це довга скляна трубка (у деяких моделях він може бути виготовлений з різних матеріалів), що з'єднує чашу і колбу. Він виконує важливу функцію, даючи змогу диму проходити і фільтруватися від чаші до колби, де знаходиться вода. Колба дає змогу диму від органіки, що горить, плавно проходити з чаші через воду, яка виконує низку важливих функцій: по-перше охолоджує дим, що зменшує подразнення горла та легень під час вдихання, а по-друге фільтрує деякі шкідливі речовини, знижуючи їхню концентрацію. Для того щоб поміняти або купити новий шліф для бонгу, досить звернутися у відповідні магазини, що спеціалізуються на продажу курильних девайсів, і додатково проконсультуватися на місці.

Розміри Downstem

Шліф має такі розміри: 10 мм, 14 мм, 18 мм - це діаметр з'єднання з бонгом. Зазвичай розмір безпосередньо пов'язаний з розміром самого пристрою, відповідно чим більший бонг, то більший діаметр і розмір трубки.

Як вилучити шліф який застряг

Ви можете зіткнутися з ситуацією, коли трубка застрягла у бонгу. У цьому разі насамперед слід спробувати промити бонг холодною водою, якщо це не допомогло, можна скористатися ізопропіловим спиртом і пінцетом. Для цього налийте спирт всередину шліфу, а потім візьміться пінцетом за кінець стрижня й обережно витягуйте його.

Як очистити шліфувальну машинку

Якщо внутрішня поверхня трубки сильно забруднена і потребує очищення, це можна зробити за допомогою спеціальних чистячих концентратів. Зніміть шліф і заповніть його цим засобом. Потім помістіть прилад у поліетиленовий пакет або контейнер, повністю заповнивши його спиртом. Закрийте і дайте настоятися протягом декількох годин, потім ретельно промийте і висушіть. Після цього ваш шліф буде свіжим і готовим до подальшого використання.

24 липня 2023