Огляд найкращих USB запальничок

Як ми вже обговорювали очевидні переваги електричних USB запальничок всі знаємо що вочевидь це найбезпечніший вид запальнички, так як запалювання відбувається без участі полум’я яке слугує першочерговою причиною пожежі у лісах, квартирах і т.д. шанс отримати опіки за несамовите запалювання, не кажучи про вибух контейнера для газу під прямими сонячними променями або при різкому перепаді температури. Що стосується екологічності, на відміну від бутанових – електричні запальнички не викидаються мільйонами на звалище, не забруднюють пластиком навколишнє середовище, залишки бутану не забруднюють атмосферу і так далі. Вони являють собою надійний аксесуар який завжди з вами, безпечний та актуальний варіант USB запальнички обрати собі завжди зможете у магазині оригінальних аксесуарів.

Огляд моделей

Тож ми вирішили провести невелике дослідження з приводу огляду топ моделей які існують на ринку і які можливо придбати тут і зараз. Нижче приведемо найрозповсюдженіші види USB запальничок:

Запальничка із подвійною дугою – універсальна, зручна та одна з найпопулярніших. Кишенькова запальничка зазвичай обладнана кришкою, світлодіодами і працює за рахунок двох електро-плазмових дуг. Такі запальнички мають функцію тайм-аут яка вимагає закривання кришки якщо вона деякий час знаходиться відкритою задля вашої та безпеки оточуючих.

USB запальничка для свічок Zippo – перевагою цієї запальнички є гнучкий носик який вигинається у будь-яку сторону дозволяючи дістати найскладніші місця для підпалу та виробник не пропустив систему безпеки від дітей – щоб запустити струм потрібно спершу натиснути кнопку на задній частині корпусу, потім натиснути на гачок запуску. Таким чином запальничка захищена від дітей опираючись на те що у малолітніх не вистачить спритності для проведення цих маніпуляцій. Сам гачок запуску підпружинений. Подовжений корпус дозволяє запалити будь-що на безпечній відстані не переймаючись за потік полум’я від епіцентру.

USB запальничка Тесла – Одна із найрозповсюдженіших і найпопулярніших запальничок які зустрічаються майже на кожних прилавках магазинів. Мають кишенькові розміри і в порівнянні достатню вагу, обладнанні кришкою яка закриває механізм електро-дуги, запальничка підходить для прикурювання сигарет, самокруток, підпалити папір або картон наприклад але не підходить для розпалу плити та інших побутових речей за рахунок конструкції. Категорія якісного девайсу в якості аксесуару.

28 березня 2023