Огляд класичного формату бонгів Straight Tube

Як ми вже знаємо, бонги є найпопулярнішим пристроєм для куріння органічних сумішей, суцвіть і Wax. Вони відомі своїм унікальним дизайном і ефективною водяною фільтрацією диму, забезпечуючи курцям м'який і прохолодний процес куріння. Існує безліч різних форматів бонгів, одним з класичних і найбільш поширених бонгів є "Straight Tube"

Зовнішній вигляд

Straight Tube відрізняються прямою і простою конструкцією, по суті пряма шахта кріпиться до колби, яка наповнена водою. Основна перевага такої конструкції полягає в тому, що дистанція, яку проходить дим від чаші до користувача, пряма та не піддається зайвому впливу. Це забезпечує більш прямий потік диму і сильнішу, інтенсивнішу тягу, якій віддають перевагу більш досвідчені курці. Обрати і замовити бонг цього формату можна тільки у перевіреному магазині.

Компактні варіанти мають низку особливостей, як-от невеликі розміри та портативність - це є ідеальним варіантом для використання як стаціонарно вдома, так і для подорожей, адже легко зберігати та переносити такі пристрої.

Фільтрація

Однак, незважаючи на свою простоту і компактність, Straight Tube Bongs мають таку ж ефективність фільтрації диму, як і більш складні моделі. Колба з водою, по суті є продовженням шахти, яка виконує завдання фільтрації та охолодження диму, видаляючи шкідливі речовини і забезпечуючи м'якше та комфортніше куріння.

Головне при використанні прямого бонга - наповнити його достатньою кількістю води. Сама кількість визначається положенням шліфа на шахті, щоб повністю відфільтрувати дим - воду слід наповнювати таким чином, щоб дифузор на кінці шліфа був у воді на ~1,5 см. Цього буде більш ніж достатньо. Коли води налито надмірно, це тягне за собою важку тягу і бризки. Регулярно міняти воду рекомендується для запобігання накопичення забруднень у вигляді нальоту і мікроорганізмів.

Матеріали

Бонги формату Straight Tube виготовляються з різних матеріалів, включно зі склом, акрилом, силіконом і металом. Найбільш популярні бонги виготовлені зі скла, оскільки вони дають чистий смак і легко миються. Акрилові та металеві бонги довговічніші та простіші в обслуговуванні, але можуть незначно, але змінювати смак диму.

Як і в інших бонгів, в оглянутих моделях є переваги та недоліки. До переваг належать прямий і чистий потік диму, різноманітність розмірів і ефективність фільтрації диму. Однак деякі користувачі можуть вважати її конструкцію занадто простою і віддати перевагу більш складним моделям з додатковими функціями

16 червня 2023