Огляд класичного формату бонгів Beaker

В цій статті ми поговоримо в цілому про бонги, але акцентуємо нашу з вами увагу саме на одному форматі бонгів під назвою Beaker (від англ. стакан, мензурка). Ці бонги потрапили до класифікації класичні не просто так, адже сучасний бонг який ви знаємо має вигляд шахти із розширеним дном. Всі бачили у кіно саме такий варіант, конусна колба яка звужується до прямої шахти.

Форма

Форма Beaker виглядає наче лабораторний стакан, така форма дозволяє легко чистити бонг і вміщувати більшу кількість води ніж у аналогів. Це дозволяє отримати плавний і більш прохолодний дим.

Конструктивно такий формат є простим і функціональним, широке дно дає стійкість на поверхні запобігаючи прокиданню, а широка і висока шахта, в залежності від моделі, дає змогу вміщувати в собі достатню кількість диму даючи користувачеві отримати максимум від процесу куріння органічних сумішей. При затяжці бонг нахиляється до себе +/- на 45 градусів для зручності та кращої фільтрації диму через воду – у випадку використання бонгів формату Beaker це зовсім не обов’язково, тому що трикутна кругла форма колби дозволяє шліфу достатньо зануритися що дає максимальний фільтруючий водяний ефект.

Матеріали

Різноманітність матеріалів вражає уяву, це супроводжується тим що формат Beaker є класичним і значить розповсюдженим. На його основі виробляють силіконові, скляні, акрилові, керамічні і навіть металеві бонги. Який матеріал краще ? – Вибір є індивідуальний в залежності від особистого вподобання, використання, умов і т.д.

Відомо що силікон та скло на перших місцях якщо діло до придбання такого девайсу. Силікон ніколи не розіб’ється а скло надає кристально чистого диму, звісно якщо доглядати та чистити ваш девайс за першою потребою.

Переваги бонгів формату Beaker

Універсальність полягає в тому, як ви налаштуєте ваш бонг, Вони підходять для куріння як сухих суцвіть так і екстракти канабісу. Достатньо зробити невеликий апгрейд і експериментувати. Міцний, мається на увазі за рахунок своєї простої конструкції немає вразливих місць, на практиці придбавши бонг із товщиною стінок 7 і вище мм ви будете впевнені у своєму девайсі. Економічність полягає в наступному, проста конструкція дозволяє отримати максимум від стаффу, тому ви витрачаєте менше суміші на одне куріння а отримуєте більший результат. Легко чистити і мити, полоскати. При використанні концентрату маєте легкий доступ до всіх ключових місць.

22 травня 2023