(044) 599-04-62
Корзина
(порожньо)
Каталог

Повертаючись до класики. Samuel Gawith Full Virginia Flake  RSS 2.0

Повертаючись до класики. Samuel Gawith Full Virginia Flake

Хто не чув про Samuel Gawith Full Virginia Flake? Жива класика, маст-хев в арсеналі трубокура. Виготовляється цей тютюн з добірних листів Вірджинії, які кладуть під прес і витримують близько 2-х годин під тиском 80 фунтів. Після цього листя чотири години обробляють паром і ще вісім - охолоджують. І ось, під тиском парового преса народжується легенда: тютюн набуває багатого аромату і характерного коричневого кольору з золотими вкрапленнями.

Чим довше лежить тютюн, тим виразніше відчувається густий хлібний запах і деревні нотки

Отже, Ви відкриваєте банку. З неї лунають аромати свіжоспеченого житнього хліба, запашноїSamuel-Gawith_Full-Virgina-Flake трав'яної свіжості і солодкого бісквіта. Солодкість швидко зникає, залишається ледь вловиме карамелеве звучання. Чим довше лежить тютюн, тим виразніше відчувається густий хлібний запах і деревні нотки.

Пластини Samuel Gawith Full Virginia Flake щільні, надзвичайно гнучкі і досить вологі - після відкриття банки краще підсушіть флейк хвилин десять, інакше розкурювати трубку доведеться не один раз. Цей тютюн ще і дуже красивий - пластини шоколадного кольору з золотавими прожилками нагадють мармур. Пластини часто бувають розрізані нерівно. Розминається тютюн на невеликі фрагменти, через вологість не кришиться, а скочується в кульки, забивання виходить рівномірним.

Смак тютюну насичений і чистий, з характерною вірджініевой легкої солодкістю

pt-sgk0050 ле головне достоїнство Samuel Gawith Full Virginia Flake, зрозуміло, не в зовнішньому вигляді. Смак тютюну насичений і чистий, з характерною вірджініевой легкої солодкістю. Сам тютюн середньої міцності, але помітно м'якший, ніж Вірджинії інших виробників. Його смак і аромат залишаються практично незмінними протягом усього часу куріння трубки. Першими відчуваються солодкувато-пряні ноти, які досить швидко змінюються хлібним, а потім і трав'янисто-деревним звучанням. Куриться Full Virginia Flake рівно і холодно, так що не потрібно піднімати температуру куріння, навіть якщо спокуса буде великою. Післясмаку Флейком майже ніякого не залишає.

Samuel Gawith Full Virginia Flake  - не той тютюн, який вражає феєрією смаку. В ньому шукають швидше чистоту і збалансованість. Мало кому може приїстися такий тютюн. До цієї суміші приємно повернутися через деякий час, коли її смак вже підзабутий.

Рекомендовані товари

Коментарі VKontakte

Коментарі Facebook

Рекомендовані прочитати

Оригінальні подарункові візитниці
Як обкурити трубку?
Як зробити хорошу самокрутку?
Ідеальна люлька, яка вона і як її вибрати?
Як вибрати хороший ніж?