Огляд тютюну Flandria

Компанія Flandria відома в усьому світі своїм якісним тютюном. Вона була заснована в 1939 році в Бельгії. Спочатку компанія випускала тютюн виключно для продажу на ринку. Але поступово попит збільшувався, відповідно, і виробництво курильного тютюну потрібно було збільшувати. А в 1970 році тютюнова компанія почала виробництво сигарет.

За допомогою сучасного обладнання фабрика виготовляє велику кількість якісної тютюнової продукції. Всі процеси виробництва ретельно контролюються. А асортимент тютюнової продукції Flandria радує своєю різноманітністю та якістю.

Flandria Original - один з кращих тютюнів

Під час куріння можна повністю відчути справжній аромат і смак тютюну. Він не містить у своєму складі ніяких ароматизаторів. А тютюнове листя може повною мірою передати свої якості. Листя Вірджинії та Кентуккі передають класичний пряний аромат. А завдяки спеціальній сушці тютюнового листя Кентуккі, можна насолодитися приємним ароматом димного багаття.

Цей тютюн сушать на відкритому вогні, а компанія Flandria дотримується всіх тонкощів. Flandria Original для самокруток виробляється в Бельгії. А завдяки середній міцності, цей тютюн може палити як досвідчений курець, так і новачок. У процесі куріння можна вловити солодкі ноти. Деякі любителі даного тютюну розповідають, що відчувають навіть смак чорносливу під час паління.

Flandria Silver - тютюн середньої міцності

Він куриться м'яко та рівно. Для фасування використовують тільки добірну Вірджинію і добре висушений Орієнтал. Всі смаки і аромати збалансовані. При відкритті пачки можна побачити тютюн насиченого коричневого кольору. Це означає, що листя підібрані якісно та технологія приготування не порушена. Під час куріння добре відчувається натуральний аромат тютюнового листя.

Flandria Yellow Original на 60 % складається з тютюну Virginia

Тютюн для самокруток Flandria Yellow Virginia - це тютюн, який обов'язково оцінить кожен любитель якісних самокруток. Він на 60% складається з Вірджинії. Також велику частину тютюну становить Орієнтал та інші сорти, які чудово поєднуються між собою і передають неповторний класичний аромат. Зручна нарізка підходить для скручування самокруток різних форматів. Тютюн Flandria Yellow Virginia ідеальний варіант для щоденного куріння. Він має середню міцність. А курити його легко з приємним м'яким димом.

Спробувати варто всі види тютюну. Так кожен зможе вибрати саме той, який буде ідеально підходити та приносити задоволення. Тютюни для самокруток компанії Flandria зможуть здивувати не тільки своєю якістю, але і натуральним ароматом справжнього тютюнового листя.

28 травня 2021