Огляд тютюну Cornell Diehl Autumn Evening

Люльковий тютюн Cornell & Diehl Autumn Evening - це чудова ароматизована суміш кращих видів тютюну. Він добре зберігає свій аромат і свіжість при відкритій упаковці. Тому курити його буде приємно навіть через кілька днів. Люльковий тютюн має характерний щільний концентрований аромат. Проте його не можна назвати занадто ароматизованим. Тютюн легкий та приємний.

Виробник добре розрахував дозування кожного інгредієнта

Такий насичений аромат швидко поширюється по приміщенню і можна відчути виразні нотки молочно-кавового лікеру та цукерок «іриски». Таке незвичайне поєднання з люльковим тютюном можна вважати експериментом. Адже не часто зустрінеш подібну оригінальну комбінацію. Вдихати такий аромат приємно. Відразу при відкритті банки з тютюном з'являється бажання скоріше підпалити трубку. Нарізка Cornell & Diehl Autumn Evening середня. А сам тютюн в міру вологий.

Він не потребує розтирання при набиванні трубки. Cornell & Diehl Autumn Evening повністю готовий до куріння. Навіть солодкий аромат не додає липкості тютюну. Він укладається рівномірно і дуже швидко набивається в люльку. З першими секундами куріння Cornell & Diehl Autumn Evening можна відчути смак кави зі згущеним молоком. Тютюн куриться дуже легко та практично відразу з'являється солодкий м'який аромат. Він чимось нагадує ароматну жувальну гумку. Це досить приємні відчуття. Тютюн дуже тонко передає всі аромати. Куріння Autumn Evening ненав'язливе та приносить тільки позитивні емоції.

Відмінно підходить для куріння на кожен день

Тютюн хороший і якісний. Також курити даний люльковий тютюн можна в будь-яку погоду - він ідеальний для любителів різноманітності. Аромат диму тютюну Autumn Evening схожий на поєднання лікеру Baileys та карамелі. Також з'являється яскравий компонент смажених горіхів. У самому тютюні він ледь помітний. А ось дим наповнений їм повністю.

Навіть після закінчення куріння, залишається приємний аромат в приміщенні, яким Ви будете насолоджуватися тривалий час. Курити люльковий тютюн Cornell & Diehl Autumn Evening можна цілий день. Він не міцний і дуже приємний. Єдине, що може бентежити - це аромат в трубці після паління, який залишається деякий час після куріння. Але всього через три-чотири прокурки він повністю піде, і можна буде приступати до нових дегустацій люлькового тютюну.

17 травня 2021