Огляд English Luxury Mixture

Коли намагаєшся підібрати найбільш підходяще визначення до суміші Solani - 779: English Luxury Mixture, чи не відразу приходить на розум слово «продумана». Так, вона саме що продумана до дрібниць: кропітка робота над цією сумішшю нагадує працю художника, який з розрізнених шматочків смальти створює мозаїку. Цей бленд складається з червоної Вірджинії, сирійської Латакії і орієнтального тютюну - класичне англійське поєднання.

Від суміші відразу чекаєш чогось особливого

Від суміші відразу ж чекаєш чогось особливого. Аромат з банки доноситься шалено приємний: якщо закрити очі, забуваєш, що перед тобою люльковий тютюн, а не вишуканий десерт. Суміш пахне солодкістю, мускатним горіхом, тільки що висушеними на сонці фруктами, гвоздикою і корицею; відчуваються димні нотки Латакії. Вологість відмінна, нарізка досить акуратна, так що тютюн можна відразу ж забивати в трубку, але можете додатково трохи розім'яти - тоді суміш буде горіти рівномірніше. Фрагменти тютюну пружні, з м'якою бархатистою структурою.

Різні аромати м'яко вливаються в загальне звучання

Хоча склад суміші більш ніж традиційний, вона радує самобутнім яскравим звучанням. Аромати підібрані так грамотно, що жоден з них не стоїть відокремлено і не виривається вперед. На відміну від багатьох латакіевих сумішей, цю можна курити хоч весь день. Латакія збагачує композицію пікантним копченим ароматом, в якому ледь відчувається відтінок шкіри і дерева. Головна роль орієнталів в цій суміші - підкреслити звучання інших компонентів, надати їм особливий шарм, доповнивши густими солодкими нотами. Як і належить зрілій червоній Вірджинії, вона вносить в композицію аромати здоби, родзинок, горіхів і приємну солодкість карамелі. Смак бленда розкривається послідовно і плавно, при цьому аромати не зміщують один одного, а м'яко вливаються в загальне звучання. Суміш не особливо міцна, можливо, 5 з 10.

Дим ароматний, густий і м'який. Тютюн горить рівно і згоряє до сухого дрібного попелу. Єдине, за чим під час куріння потрібно уважно стежити - це темп. Суміш не можна курити гаряче і швидко - так вона втрачає свій шарм і стає нудною і нічим не примітною.

Складно відразу сказати, чим підкуповує ця суміш - складним смаком, загальною гармонією або чимось іншим. Але English Luxury Mixture однозначно відноситься до розряду сумішей, які залишаються в пам'яті не як «хороший тютюн», а як щось особливе.

21 травня 2021