Про користь куріння сигар

Про шкоду від куріння відомо вже давно. Однак, мало хто знає, що є факти, які доводять, що користь також є.

Заспокійлива дія

Для початку потрібно зауважити, що саме паління має заспокійливі властивості. І вся справа зовсім не в нікотині, а скоріше в самому ритуалі. Особливо, це стосується сигари, куріння якої – мистецтво, подібне китайській чайній церемонії.

Засіб для поліпшення роботи травної системи

У курців дуже рідко зустрічаються проблеми з кишечником. Справа в тому, що нікотин сприяє збільшенню вироблення слизу на стінках. Таким чином, підвищується, як специфічний, так і не специфічний імунітет. Крім того, це знижує ризик захворювання виразковим колітом.

Протизапальні властивості

Полягають в тому, що у тих, хто регулярно курить сигари вкрай рідко може з'явитися герпетичний або алергічний висип. Також, набагато рідше курці страждають від вугрових висипань.

Таке захворювання, як поліноз також обходить їх стороною. А ним страждає за статистичними даними від 45 до 60 відсотків населення. Голландськими вченими були навіть проведені дослідження. Після впливу нікотином на огрядні клітини у мишей, було відмічено, що їх активність гальмується. А саме вони - головна ланка появи подібної алергії.

Потужна психічна стимуляція

Дослідження доводять, що також курці менше страждають від таких хвороб, як Альцгеймер і Паркінсон.

cigars1Під час куріння відбувається сильна психічна стимуляція - активізація дофамінових рецепторів. Як і кофеїн, нікотин здатен поліпшити концентрацію уваги.

Сигари менш шкідливі, ніж сигарети

Під час куріння сигари вкрай мало диму потрапляє в легені. Тому ризик захворювання раком легенів вкрай малий. Крім того, дим в сигарах набагато чистіше. Вся справа в тому, що використовується тютюн тільки кращих сортів.Сигару, як правило, курять одну в день. Найчастіше, ввечері для розслаблення після важкого дня.

Як би дивно це не звучало, але користь від куріння сигар дійсно є. Однак не радимо Вам зловживати ними. Адже будь-який тютюновий виріб все ж не нешкідливий.

26 травня 2021