Нюхальний тютюн шкода і користь

За останній час нюхальний тютюн знайшов досить велику популярність. Напевно даний фактор пов'язаний з серйозною хвилею боротьби з курінням тютюну. Що стосується нюхального тютюну, то, в свою чергу, є «бездимним». Нерідко його називають снафф, який являє собою тютюн, перетертий в порошок, куди також додаються різного роду ароматизатори.


Ті люди, які вживають даний вид тютюну або ж рекламують його, стверджують, що нюхальний тютюн абсолютно безпечний для здоров'я людини. Чи так це насправді?

Шкода нюхального тютюну.

Основною складовою тютюну вважається нікотин. Він потрапляє в кров людини, після чого направляється в усі органи організму. Що стосується шкоди нюхального тютюну, то він, безумовно, подібний наркотику.Nyuhatelnyiy-tabak

Твердження, нібито нюхальний тютюн не завдає шкоди курцеві і оточуючим, являється помилковим. Насправді, тютюновий порошок має на увазі собою більшу кількість токсичних речовин. А люди, які нюхають такий тютюн, отримують чималу кількість канцерогенів. У таких людей можливість захворіти на рак зростає в кілька разів на відміну від звичайних курців. Не можна не відзначити, що тривале його застосування може призвести до погіршення пам'яті.

Користь нюхального тютюну.

Якщо ж вживати такий тютюн у маленьких дозах, то він надає непросто позитивний, а й корисний ефект. Невелика доза, яка в 3-4 рази менше стандартної, здатна на невеликий час поліпшити розумові здібності людини. Варто відзначити, що такий ефект триває нетривалий час. А через деякий час такого ефекту вже буде неможливо досягти. Крім усього іншого, цей продукт дозволяє трохи «прочистити мізки». Але з кожним новим місяцем такого ефекту досягти стає все складніше.

Якщо у людини спостерігається нежить, то невелика доза нюхального тютюну здатна допомогти. Однак застосовувати його більше 2-3 разів не рекомендується. Більше того, кожна наступна доза в обов'язковому порядку повинна бути в два рази менше попередньої.

02 червня 2021