Нікотин у рідинах і картриджах для електронних сигарет

Традиційний сигаретний дим містить більше 4000 шкідливих для людського організму хімічних речовин, які стають причиною різних захворювань. В електронній сигареті, на відміну від звичайної, всіх цих речовин немає, але в разі необхідності е-курець може підібрати для себе картридж або курильну рідину з необхідним для нього вмістом нікотину.

При переході зі звичайних сигарет на електронні важливо зосередитися на правильному виборі дози нікотину. Якщо в процесі викурювання звичайної пачки сигарет ми отримуємо приблизно 22 міліграма нікотину (1.1 x 20 шт), то курильна рідина повинна містити приблизно таку ж його кількість.

Ви можете вибрати для себе будь-який смак рідини!

Флакони з рідиною, що містять 36 і 24 мг нікотину використовуються виключно в якості концентрату і для куріння не підходять. Картриджами з вмістом нікотину 18 і 11 мг можна користуватися для переходу з звичайних сигарет на електронні, а от рідиною з нульовим вмістом нікотину можна користуватися коли і скільки завгодно.

Роблячи плавний перехід на збільшення дози!

Починати долучатися до електронного паління потрібно з безнікотинових картриджів, щоб дізнатися, який зміст нікотину є найбільш оптимальним для Вашого організму. Якщо куріння сигарети, заправленою безнікотиновою рідиною, не викликає у Вас дискомфорту, то залежність від звичайних сигарет Вам не загрожує.

Поступово зменшуйте концентрацію рідини!

Курці, яких не задовольняє кількість нікотину, 0 мг можуть користуватися картриджами з 6 мг. Якщо нікотину виявилося достатньо, не намагайтеся перейти на більш міцну рідину. Після деякого періоду використання картриджів з низьким вмістом нікотину Ви зведете свою потребу в цій речовині до мінімуму і поступово відмовитеся від куріння, отримавши можливість насолоджуватися ароматним пором без шкоди для свого здоров'я та оточуючих.

28 травня 2021