Незвичайний аромат G.L. Pease The Virginian Cream

Тютюнова суміш відрізняється поєднанням і правильними пропорціями всіх складових. Курити такий тютюн легко та приємно. А все, тому що виробник наповнив його ароматом ванілі і бурбона. Таке незвичайне поєднання не псує сам смак тютюну, а тільки його доповнює.

Нарізка тютюну стрічкова, що дозволяє добре набити трубку.

Для приготування суміші використовується два види Вірджинії: червона та світла. Вологість тютюну помірна і цілком підходить для забивання трубки. G.L. Pease The Virginian Cream - це перша тютюнова суміш портфоліо Маестро, яка ароматна. Раніше можна було побачити нестандартні тютюнові суміші з ароматом алкоголю. Але даний тютюн абсолютно інший і унікальний.

Першим, що можна відчути при відкритті банки це стійкий аромат рому і карамелі. Таке поєднання досить несподіване для трубкової суміші. Але тим не менш приємне. Аромат дуже густий і сильний. Після закінчення 3-х днів запах стає менш помітним, що є приємним нюансом. Також можна розрізнити димний злегка фруктовий аромат.

Тютюн набивається дуже легко. А куріння його рівне і злегка гаряче

табак для трубки G.L. Pease The Virginian CreamДим під час паління G.L. Pease The Virginian Cream приємний з ледь помітною солодкої ноткою. Але тим не менш такий стійкий аромат володіє сильним характером. Він дуже пряний і міцний. А дим тютюнової суміші повністю заповнює приміщення, в якому курять. Поєднання Кентуккі і Періко дають сильний удар по горлу. Таке сподобається досвідченим курцям. Але разом з тим постійно відчувається солодкий аромат ванілі та газованого ситро.

У цій тютюновій композиції тютюн Вірджинія стоїть на другому плані. З його допомогою підкреслюються всі головні аромати GL Pease The Virginian Cream. А головними перевагами тютюнової суміші є хороший смак та міцність. Дим від куріння цього тютюну дуже легкий і в приміщенні швидко вивітрюється. Виробники постаралися зробити G.L. Pease The Virginian Cream насиченим, дуже міцним і водночас легким і солодким. Його можна додатково витримати і тоді куріння буде приносити ще більше задоволення.

17 травня 2021