Трохи порад по курінню кальяну

Трохи порад по курінню кальяну


1. Палити кальян - значить розслаблятися. Куріть його в такому місці, щоб вас не смикали кожні 2-3 хвилини, інакше разом очікуваного релаксу отримаєте невроз
2. Для максимального ефекту дозволите повільну музику, можна східної тематики.
3. Найкраще палити після прийому їжі, на ситий шлунок.
4. Не заливайте в колбу ніяких спиртних напоїв міцніше легкого вина, інакше разом релаксу отримаєте сп'яніння з усіма витікаючими наслідками.
5. Кальян обов'язково повинен стояти на підлозі, в іншому випадку, за східним традиціям, Ви висловлюєте неповагу до тих, хто сидить поруч з вами. Ставити кальян на стіл можна лише в разі невеликих його розмірів.
6. Після куріння не забудьте почистити кальян, інакше шкідливі речовини, які залишилися в чашціабо воді, можуть викликати негативні відчуття при наступному використанні.

Наливають чи в кальян спиртне і чи можна кальян вживати із спиртним?

Не потрібно одночасно з кальяном пити алкоголь (ну або в усякому разі багато алкоголю). Ефект може бути найнесподіванішим. Для кальяну ідеально підходить чай каркаде. Не варто так само і наливати алкоголь всередину кальяну. У кальяні іноді використовується вино, але тільки для ароматизації не ароматизованих тютюну. І тим більше, не варто потім пити це вин. Деякі сміливці курять кальян налив в нього коньяк, а потім цю «рідоту» п'ють. Шикарний спосіб отруєння! Адже в кальяні вода в першу чергу використовується для фільтрації диму і в ній осідають всі шкідливі домішки - золи, смоли і т.д. Спробуйте налити в кальян чисту воду і викурити пару заправок тютюну- вода стане жовта, мутнованая. Пити коньяк з такими домішками - це щонайменше дивно.

28 квітня 2021