Найкращий вибір трубок для куріння органічних сумішей

Види та функціонал

Трубка для куріння органічних сумішей являє собою невеликий, компактний ручний пристрій за допомогою якого курять подрібнені суцвіття канабісу. Найпростішим класичним варіантом є трубка виконана у формі ложечки-чаші, назва походить від форми відсіку який і нагадує форму саме чашечки. У чашу закладається суміш яка підпалюється и вдихається через шахту. Чаша зазвичай виконується із термостійкого боросилікатного скла або металу так як вона напряму піддається контакту із вогнем, а ось шахти чи корпус можуть бути виконані із дерева, скла, силікону, пластику та інших матеріалів, тут фантазія виробника не обмежена. Дизайнерські трубки для куріння трави купити маєте змогу у спеціалізованому магазині.

Курильні девайси доступні у широкому асортименті за розмірами, формами та матеріалами. Найпопулярнішим варіантом серед курців є скло оскільки воно не псує смак, не залишає запахів і легше в обслуговувані. Скляна трубка баблер це щось середнє між класичною трубкою і бонгом. В конструкції таких девайсів є чаша, шахта, шліф з дифузором який занурений у воду в маленькій колбі. Таким чином наявність додаткових фільтрів та води краще очищується дим перед вдиханням і робить процес куріння більш м’якішим.

У багатьох варіантах у конструкції передбачена наявність турбоотвору – маленький отвір який знаходиться збоку корпусу. Він дозволяє користувачеві регулювати потік повітря і очищати камеру від диму при вдиханні.

Використання трубок для куріння канабісу є широко розповсюдженим та практичним методом куріння за рахунок своєї практичності та компактності.

Топ 5 найкращих скляних трубок

Металева трубка молот – Двопозиційна трубка яка має багатий функціонал, виконана із авіаційного алюмінію і термостійкого боросилікатного скла.

Скляна трубка Helix – Виконана із стійкого боросилікатного скла, спіралевидна конструкція допомагає краще очищати дим.

Скляна трубка BioStix – високоякісний аксесуар, міцний та легкий в обслуговуванні. Зручно контролювати потік повітря. Компактний

Скляна трубка 7pipe twisty – Універсальна містка трубка яка має всередині спіраль що прокручується тим самим виштовхуючи спалений матеріал. Чудово підходить для великих компаній.

Скляна трубка Freewzable – Неймовірно красива, вогнестійка трубка із ємною чашею та магічним наповнювачем. Підкреслить будь-який стиль.

7 лютого 2023