Найкращі чаші для бонга

Якщо ви досвідчений стоунер та полюбляєте покурити органічні суміші то у вас повинен бути такий популярний девайс як бонг не кажучи вже про гріндер та інші аксесуари. Авжеж всі знають, хто захоплюється курінням органіки, які переваги бонгу – це найкраще очищення диму, фільтрація його через воду та інші допоміжні фільтри, перколятори, дифузори і т.д. На ринку є багате різноманіття аксесуарів і комплектуючих до ваших девайсів, в цій статті ми розповімо про такий елемент як чаша для бонгу – маємо найрізноманітніші варіанти на вибір у спеціалізованому магазині.

Як обрати

Вибір чаші суттєво залежить від ваших вподобань таких як форма, колір, функціонал, матеріал, розмір, фільтри, ергономіка та наскільки довго вам буде слугувати такий девайс. Проаналізувавши всі критерії можна сміливо обирати свій варіант на сайті або в магазині.

Розмір – залежить напряму від розміру бонгу. У маленьких девайсів зазвичай використовується діаметр 14,5 мм – один із найрозповсюдженіших варіантів так як обладнуються ним як маленькі так і середні бонги. Діаметр 18,8 мм – використовується у великих, масивних бонгах які обладнанні додатковими перколяторами, вигинами, дифузорами або просто велика пряма чи округлена шахта. Вимірявши отвір для чаші для бонга немає ніяких складнощів визначити який саме вам підхдить.

Чистка – вибір лежить на користь простих чаш без додатків якщо ви не збираєтеся проводити чистку ваших аксесуарів, хоча рекомендується займатися чищенням девайсів за потреби по багатьом причинам. Та більш складних чаш якщо процес чищення для вас не є важким - такі чаші мають складні форми, з додатковими фільтрами, сховищами для попелу, вапорайзери, ролл-стопи і так далі.

Довговічність – тут все просто, дотримуючись правила: чим товстіше скло – тим міцніше аксесуар. Обирайте чашу із наявністю додаткового ролл-стопа задля запобігання випадкового скатування вашої круглої чаші зі столу або інших гладких поверхонь.

Колір – відноситься до питання вподобань і чистки. Якщо знаєте що чаша певний час не буде очищатися то краще обирайте темні кольори аби приховати темний наліт на стінках який буде накопичуватися із кожним процесом куріння.

Матеріал – якщо вибір на користь скла, звертайте увагу на товсті стінки та наявність ролл-стопа, якщо метал – це слугуватиме навіки але після кожного куріння буде висока температура виробу, тому звертайте увагу на наявність великого тримача. Керамічні варіанти зустрічаються доволі рідко, поводження з ними як зі скляними варіантами.

28 березня 2023