Справжній ритуал

Куріння сигарет і сигар докорінно різні речі. Для любителів сигарет головне, сильніше затягнутися і отримати дозу нікотину, то для цінителів сигар, важливо насолодитися ароматом. У цій справі суттєво практично все: якість тютюну, виготовлення, місце виробництва і місце і навіть місце куріння.

Якісна сигара не має порожніх або щільних ділянок. Хороша сигара та, яка рівномірно і досить зволожена, має лискучий вигляд. Самими якісними вважаються кубинські сигари.

Перед курінням сигару необхідно обрізати спеціальними ножицями або гільйотиною. Розмір зрізу дуже важливий, тому що якщо він буде занадто великий, то існує ризик, що дим може обпекти, якщо малий, то його складно буде вдихати. В основному, на сигарах є поглиблення, які є мітками.

Після, як обрізали сигару, її потрібно розкурити так, щоб вона правильно горіла. Якщо невірно її розпалити, то горіння буде нерівномірним і зіпсує все задоволення, тому даній процедурі так само слід приділити не мало уваги. У такій справі, найкращим варіантом будуть газові запальнички, великі дерев'яні сірники або ж кедрові лучинки, які, як правило, додаються до сигарним упаковок. Після, потрібно взяти сигару горизонтально і піднести її до вогню, повільно обертаючи до тих пір, поки рівномірно не розгориться по колу. Потім на невеликій відстані від вогню акуратно затягніть, щоб він торкнувся сигари. Далі, необхідно повторити цю дію кілька разів. Якщо сигара рівномірно не розгорілася, то зробіть все заново.

Як тільки ви розпалили сигару, необхідно розслабитися, забути про всі справи отримувати задоволення від процесу. Дим не слід втягувати в легені. Їм наповнюють рот, щоб відчути смак сигари. У процесі куріння аромат буде змінюватися, як грає смак у хорошого, дорогого коньяку. Сигару потрібно палити неспішно, без суєти, в колі близьких друзів. Під час паління в основному роблять перерви між затяжками. В цей момент сигара може згаснути, тоді її потрібно розкурити наново. Головне не варто цього робити на наступний день, тому що задоволення буде вже не те.

Не прийнято повністю викурювати сигару. Частина як правило складає приблизно 2,5 см, щоб не обпалюватися димом. Якщо при цьому у вас є потреба зробити ще кілька затяжок, значить, вам потрібна сигара побільше.

Гасити сигару не слід, її просто кладуть у попільничку, де вона потухне.
Таким чином, куріння сигар - це приємний ритуал, в тому числі естетичний, і все в ньому має значення.

27 травня 2021