Найбільш поширені питання про електронні сигарети

1. Як працює електронна сигарета?

Електронна сигарета e-cigarette, складається з трьох складових:

- «генератор диму»
- батарея живлення
- картридж, що містить нікотин або ароматичну рідину

У момент того, як курець робить тягу, він приводить в дію батарею, яка в свою чергу, приводить в дію «генератор диму». Ви з легкістю можете це спостерігати, оскільки на кінці електронної сигарети, спалахує червоний індикатор.

2. Як «включити» електронну сигарету?

Електронні сигарети, зовсім не потрібно «вмикати», так як вони автоматичні. Коли ви робите затяжку, індикатор фіксує наявність або відсутність тяги, в разі якщо батарея електронної сигарети сіла. Тобто Ваша сигарета починає роботу тільки тоді, коли є тяга і, відповідно, припиняє свою роботу, коли тяги немає. Також варто відзначити, що Вам не потрібно ніяких особливих пристосувань, за типом попільничок, сірників та запальничок. Коли у Вас з'явиться бажання закурити, Ви зможете просто вийняти сигарету з кишені, і також спокійно покласти її назад, коли докурите.

3. Коли необхідно перезаряджати батарею?

Зазвичай, електронна сигарета автоматично сигналізує про потребу заміни батареї. Таким чином, якщо червоний індикатор на кінці Вашої електронної сигарети починає мигати протягом 10 секунд і більше, це свідчить про необхідність заміни акумулятора. Але і з цього приводу Вам не варто переживати, тому, як запасна батарея входить в комплект електронної сигарети.

4. На який період вистачає заряду батареї?

В залежності від типу батареї, заряду може вистачати від кількох годин до кількох днів безперервного використання електронної сигарети. Зрозуміло, на заряд батареї впливає інтенсивність використання електронної сигарети. У тривалих поїздках і подорожах, словом там, де Ви інтенсивно і часто будете використовувати електронну сигарету, ми радимо Вам брати запасний акумулятор.

5. Які переваги в електронних сигарет?

По-перше, це поступовий перехід без відмови від куріння нікотину. По-друге, відсутність будь-якої залежності чи ломки, а також непереборного бажання закурити. По - третє, можливість істотно знизити дозу нікотину аж до повної відмови від паління. Тепер Ви кожному місті України зможете купити електронні сигарети. Рівне це буде або Київ, не має значення. Разом з електронним замінником здійснюйте свою мрію, в якій не буде місця для куріння.

01 червня 2021