Мундштук для сигарет. Як вибрати?

Мундштук для сигарет є найпопулярнішим аксесуаром для людей, які курять. Спочатку мундштук для сигарет вважали тільки жіночим аксесуаром, але з часом, він став елегантним доповненням, як для жінок, так і для чоловіків. Смоли осідають на стінках мундштука, що робить цей вид куріння більш безпечним, навіть якщо немає додаткових фільтрів.

Мундштук надає звичному процесу елегантності та естетичності. Вибір досить великий - різні за формою і розміром, на будь-який смак - від 3 см до 36 см. Мундштук призначений для того, щоб охолодити тютюн під час паління, а також в якійсь мірі бути фільтром, який не пропускає шкідливі елементи в організм. Вибирати мундштук варто спираючись на свої власні побажання, якість та матеріал з якого виготовлений мундштук, а також на функції, якими він може володіти. Підібрати якісний мундштук для сигарет Вам допоможуть в інтернет-магазині «Embargo Shop».

На що варто звернути увагу при виборі мундштука?

Вибираючи для себе або на подарунок мундштук Вам варто врахувати, що вони бувають чотирьох видів, в залежності від функцій, а саме з охолоджувачем, без охолоджувача, а також з фільтром і резервуаром. Мундштук без охолоджувача являє собою порожню трубку, в якій немає перешкод для диму та тяги, а також практично не охолоджується дим. Він підходить людям, які віддають перевагу міцним сигаретам.

З охолоджувачем - це мундштук, в якому є додатковий елемент, який і виконує цю функцію. Основна перевага такого виду мундштука - це те, що йде охолодження диму, а також частина шкідливих речовин залишається в мундштуку. Мундштук з фільтром фільтрує дим і відмінною рисою є менша довжина. Резервуар в мундштуку виконує функцію ізоляції смоли, яка є в тютюні.

Якщо ви перший раз пробуєте курити через мундштук, то виберіть найкоротший. Так ви зможете ознайомитися з новою технікою куріння.

26 травня 2021