Мундштук для кальяну: що потрібно про нього знати?

Мундштук - це фільтр безпеки і здоров'я, без якого просто не обійтися, особливо в тих ситуаціях, коли Ви розкурююте кальян у громадських закладах або у великих кампаніях.

Через мундштук Ви можете запросто підхопити захворювання!

Наприклад, як гепатит, туберкульоз, грип, герпес, і інші захворювання, які передаються зі слиною. Саме тому у кожного повинен бути свій мундштук.

Так що, якщо Ви любите влаштовувати кальянні вечірки вдома або курити кальян на дискотеках або в кафе, то подбайте про додаткові мундштуки, щоб потім роздавати одноразові аксесуари своїм гостям . А от купити мундштук для кальяну дуже хорошої якості і від самих іменитих виробників, Ви можете в нашому інтернет магазині, причому недорого і з швидкою доставкою по всій Україні. Між іншим, дані аксесуари можна використовувати як внутрішні, так і зовнішні - все залежить від самої форми приладу використовуваного шлангу.

Мундштуки з бурштину дуже красиві і користуватися ними - це одне суцільне задоволення!

kalyanЯкісний мундштук для кальяну виготовляється з різноманітних матеріалів. Це може бути і дерево, і пластмаса, і бамбук, і роги, і камінь, і бурштин. Це той аксесуар, де можна дати волю самої багатої фантазії! Але вони дуже крихкі, тому з ними потрібно поводитися обережно. А ось самими довговічними і практичними по праву вважаються дерев'яні вироби, виконані, наприклад, з карельської берези, дуба або бука.

При купівлі мундштука, дивіться, щоб він не був лакований!

До речі, запам'ятайте, що мундштуки, як і будь-які інші дерев'яні частини у складі кальяну, ніколи не робляться з хвойних, ароматних і маслянистих порід дерева. Адже в такому випадку Ви не зможете повною мірою отримати задоволення від кальяну, так як він втрачає в цих випадках всю свою принадність. Лаковане покриття дуже швидко стирається і результат на обличчя - псується зовнішній вигляд виробу, і порушується герметичність з'єднання.

Вибираючи мундштук для кальяну в нашому магазині, Ви не тільки гарантуєте собі задоволення від процесу куріння кальяну, але ще й безпеку і комфорт. Орієнтуйтеся на свої відчуття. Адже кальян - це ж, в першу чергу, відпочинок, якому ніщо не повинно заважати і доставляти дискомфорт.

14 травня 2021